darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / The Alchemists Tower


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / The Alchemists Tower

The Alchemists Tower

Liczba zagrań:

1863

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (6)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Krasnale są zwykle bardzo ciekawskimi i wścibskimi stworzeniami, uwielbianymi przez dzieciaki. Nie tylko ciężko pracują, ale również są pełne życia i pozytywnej energii. W dzisiejszej grze przedstawiamy wam małego krasnala o imieniu Alfodor, niezwykle zainteresowanego w badaniu tajemnic alchemii. Ludzie z różnych epok uwielbiają eksplorować nowe rzeczy, poszukiwać mikstur wiecznego życia oraz odpowiedzi na jakiekolwiek pytania.

Alchemia jest obecnie bardzo starą filozofią i wierzeniem, że można przekształcać jeden fluid w inny. Ma też powiązania z magią i astrologią. Ostatecznie chodzi w niej o to, by przemienić jakikolwiek kruszec w złoto.

Alfodor jest krasnalem, któremu przyświeca jeden, jedyny cel. Jest nim odnalezienie drogi do wieży alchemika. Ten żądny przygód krasnal żywi nadzieję, że dzięki temu słynnemu alchemikowi będzie mógł poznać tajemnice tego rzemiosła. Nasz bohater jest gotowy na każde niebezpieczeństwo, czające się za jego plecami, by tylko dotrzeć do wieży.Znajdź obiekty - podobne gry

Flowers After Rain

Flowers After Rain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1949)
The Ghost Bride

The Ghost Bride

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2057)
Tasty Cooking

Tasty Cooking

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1307)
Let the Game Begin

Let the Game Begin

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2025)
Honeymoon Adventure

Honeymoon Adventure

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2227)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010