darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ekonomiczne / Świat Marzeń


strzałka enter   / Typy gier / Sieciowe gry online / Świat Marzeń

Świat Marzeń

Liczba zagrań:

20393

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,85 (82)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Wejdź do Świata Marzeń. W zaciszu swojego domu możesz się teraz przenieść do tej cudownej, kolorowej krainy z Twoich snów. Dzieją się tutaj rzeczy niezwykłe znacznie częściej niż w świecie rzeczywistym. Rozpocznij grę i zapoznaj się z całą krainą, jej możliwościami, funkcjami i cudami. U góry masz walutę gry: monety oraz kryształy księżycowe. Dalej wyświetlona jest liczba niedźwiedzi, które są zawsze chętne, by Ci służyć za słoik dżemu. Punkty fantazji to Twoja energia w śnie. Jest ona pochłaniana na różne czynności. U góry po prawej znajduje się pasek Twojego doświadczenia i aktualny poziom postaci. Doświadczenie zdobywasz wykonując czynności, stawiając nowe obiekty lub podejmując się wyzwań.

Po lewej stronie ekranu znajdują się aktualne zadania. Zajmij się nimi w pierwszej kolejności, ponieważ za ich wypełnienie otrzymujesz zawsze jakąś cenną nagrodę.

W swoim śnie to Ty decydujesz o tym, jak wszystko ma wyglądać. Możesz zajmować się uprawą swoich pól, wytwarzać przeróżne dziwaczne przedmioty w swoich budynkach, takich jak kuchnia, warsztat czy kuźnia. Żeby stworzyć jeden przedmiot, potrzebne są różne surowce lub inne przedmioty. Przemioty lub surowce możesz także sprzedać ze swojego inwentarza.

Postaraj się stawiać nowe budynki, magiczne obiekty i dekoracje, aby Twój sen stawał się coraz bardziej kolorowy, urozmaicony i obfitował w coraz więcej wrażeń. Pochwal się swoimi osiągnięciami ze znajomymi z całego świata, zobacz również ich sny i to jak sobie je urządzili. Wymieniaj się z innymi graczami przedmiotami i pomagajcie sobie nawzajem w razie potrzeby.Sieciowe gry online - podobne gry

Goodgame Shadow Kings: Dark Ages

Goodgame Shadow Kings: Dark Ages

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(4459)
Klondike

Klondike

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(172576)
Rycerze i Księżniczki

Rycerze i Księżniczki

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(28525)
Royal Story

Royal Story

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(22788)
Legends Of Honor

Legends Of Honor

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(10393)
Pokaż wszystkie gry typu sieciowe gry online

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2013-10-04 - 11:28 przez Folblutka

Witam, ja mam pytanie, czy można usunąć z gry nieaktywnych znajomych?

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010