darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Wiejskie życie

Gry / Gry ekonomiczne / Świat Marzeń


strzałka enter   / Typy gier / Sieciowe gry online / Świat Marzeń


Świat Marzeń

Liczba zagrań:

16294

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Aktualna ocena: 3,97

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekmini               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Wejdź do Świata Marzeń. W zaciszu swojego domu możesz się teraz przenieść do tej cudownej, kolorowej krainy z Twoich snów. Dzieją się tutaj rzeczy niezwykłe znacznie częściej niż w świecie rzeczywistym. Rozpocznij grę i zapoznaj się z całą krainą, jej możliwościami, funkcjami i cudami. U góry masz walutę gry: monety oraz kryształy księżycowe. Dalej wyświetlona jest liczba niedźwiedzi, które są zawsze chętne, by Ci służyć za słoik dżemu. Punkty fantazji to Twoja energia w śnie. Jest ona pochłaniana na różne czynności. U góry po prawej znajduje się pasek Twojego doświadczenia i aktualny poziom postaci. Doświadczenie zdobywasz wykonując czynności, stawiając nowe obiekty lub podejmując się wyzwań.

Po lewej stronie ekranu znajdują się aktualne zadania. Zajmij się nimi w pierwszej kolejności, ponieważ za ich wypełnienie otrzymujesz zawsze jakąś cenną nagrodę.

W swoim śnie to Ty decydujesz o tym, jak wszystko ma wyglądać. Możesz zajmować się uprawą swoich pól, wytwarzać przeróżne dziwaczne przedmioty w swoich budynkach, takich jak kuchnia, warsztat czy kuźnia. Żeby stworzyć jeden przedmiot, potrzebne są różne surowce lub inne przedmioty. Przemioty lub surowce możesz także sprzedać ze swojego inwentarza.

Postaraj się stawiać nowe budynki, magiczne obiekty i dekoracje, aby Twój sen stawał się coraz bardziej kolorowy, urozmaicony i obfitował w coraz więcej wrażeń. Pochwal się swoimi osiągnięciami ze znajomymi z całego świata, zobacz również ich sny i to jak sobie je urządzili. Wymieniaj się z innymi graczami przedmiotami i pomagajcie sobie nawzajem w razie potrzeby.Sieciowe gry online - podobne gry

Galaxy Life

Galaxy Life

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34 (7762)
Moonstars

Moonstars

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste (2864)
Goodgame Shadow Kings: Dark Ages

Goodgame Shadow Kings: Dark Ages

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol (3385)
Klondike

Klondike

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste (77237)
Barbarians

Barbarians

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol (4243)
Pokaż wszystkie gry typu sieciowe gry online

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

Dodano: 2013-10-04 - 11:28 przez Folblutka

Witam, ja mam pytanie, czy można usunąć z gry nieaktywnych znajomych?

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010