darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Stop The Bus

Stop The Bus

Liczba zagrań:

353

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (1)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Myszka

Gry mysz

gra na telefon
Opis gry

Celem tej towarzyskiej gry karcianej jest osiągnięcie jak najwyższego wyniku trzema kartami w jednym kolorze. Następnie należy zatrzymać autobus. Asy liczą się jako 11 punktów, a walety, damy i króle jako 10. Trójka kart o tej samej wartości ale innym kolorze daje 30 punktów. Najwyższy wynik, jaki można uzyskać to 31 punktów.

Kiedy autobus przyjedzie pod twoje stanowisko, najpierw dobierasz kartę. Możesz to zrobić z jeszcze nieodkrytych kart, jak i wziąć kartę odrzuconą wcześniej przed innego gracza. Następnie odrzucasz jedną z czterech swoich kart, by pozostać z trzema.

Jeśli jakiś gracz zdecyduje się zatrzymać autobus, bo myśli, że ma dużo punktów, pozostali gracze mają jeszcze jedną turę na podwyższenie swojej puli punktów. Po tej ostatniej turze, ktoś kto ma najniższy wynik punktowy traci żeton na autobus. Jeśli straci je wszystkie, zostajesz z niego wyrzucony i kończy grę.

Gracz, który miał najwięcej punktów w ostatniej grze, rozpoczyna kolejną, zyskując tym samym przewagę.

Staraj się zatem myśleć strategicznie, zachowując od początku gry wysoki wynik swoich kart na wypadek, jakby jakiś gracz przedwcześnie zdecydował się zatrzymać autobus. Przewiduj ile punktów mogą mieć twoi przeciwnicy i sam zatrzymuj autobus, jeśli myślisz, że masz ich więcej.

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2020