darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Goodgame Empire Zamek

Gry / Gry wyścigowe / Stone Age Racing


Stone Age Racing

Liczba zagrań:

194

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (2)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik

R E K L A M A

R E K L A M A


Sterowanie

W / strzałka: przyspieszanie
A,D / strzałki lewo prawo: balansowanie
Spacja: nitro
1: użycie ptaka
2: użycie żółwia
3: użycie świni


Opis gry

Wyścigi w erze kamienia łupanego. Postaraj się, by twój bolid był jak najlepszy i najszybszy. Udoskonalaj go za pomocą zdobytych gemów. W czasie wyścigu posyłaj na przeciwników zwierzaki z ładunkami wybuchowymi, by ich trochę przystopować. Ptak i żółw nadają się na rywali przed tobą, a świnia na rywali za tobą. Oczywiście ty również możesz od nich oberwać. Udoskonalaj swoje auto, by miało również jak najwięcej punktów zdrowia. Dzięki temu nie uziemi cię zaledwie jeden wybuch. Rób przewrotki w powietrzu, by otrzymać więcej paliwa nitro. W menu udoskonaleń masz drewniane strzałki do przemieszczania się po poszczególnych bolidach. Zobacz ile kosztuje lepsze auto i zamiast wydawać sporo gemów na ulepszanie starego, zrób wszystko, by nabyć nowe. Będzie ono szybsze i wytrzymalsze.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010