darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Stamp Collector


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Stamp Collector

Stamp Collector

Liczba zagrań:

2688

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,73 (49)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Zbieranie znaczków czasami jest nazywane "hobby królów", ponieważ tak wiele sławnych osób było zapalonymi kolekcjonerami. Znaczki często są uważane za miniaturowe dzieła sztuki. Znaczki pocztowe z projektami artystycznymi mogą naprawdę uczynić z człowieka filatelistę, który ma oko zwrócone na piękno. Dziś spotykamy takiego filatelistę.

Steven jest zapalonym kolekcjonerem znaczków pocztowych. Zebrał wiele znaczków z całego świata. Ale zawsze miał oczy zwrócone na kilka rzadkich okazów, które są w posiadaniu jego dobrego przyjaciela Edwarda. Przez wiele lat próbował przekonać Edwarda, by sprzedał mu tę cenną kolekcję. Wreszcie, Edward postanawia dać Stevenowi swoje znaczki.

Znaczki są zbierane ze względów historycznych i kulturowych, ale mogą również sprawić, że ich właściciel posiądzie fortunę, kiedy je sprzeda. Ale Edward nie chce pieniędzy od Stevena za swoją kolekcję. Zamiast tego pomyślał o grze i ukrył znaczki na całej swojej posiadłości. Są tak dobrze ukryte, że jeśli Steven naprawdę chce ich tak bardzo, musi się porządnie napocić przy ich szukaniu. Tak więc Steven dzwoni do swoich przyjaciół Betty i Marka, aby pomogli mu w poszukiwaniach.Znajdź obiekty - podobne gry

Buried Secrets

Buried Secrets

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1794)
The Magic of Love

The Magic of Love

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1285)
Pirates of Honor

Pirates of Honor

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(2021)
The Lost Empire Map

The Lost Empire Map

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1868)
Forbidden Road

Forbidden Road

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2288)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010