darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Goodgame Empire

Gry / Gry karciane / Sports Heads Cards Soccer Squad Swap


strzałka enter   / Typy gier / Piłka nożna / Sports Heads Cards Soccer Squad Swap

Sports Heads Cards Soccer Squad Swap

Liczba zagrań:

1788

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,65 (17)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Celem gry jest zbudowanie składu jedenastu zawodników, którzy będą lepsi od składu rywala. Wartość kart widnieje u góry. Wygrywa ten, którego suma wartości jedenastu kart jest wyższa. Do wyniku wlicza się też suma zdobytych kart. Podczas gry stawiaj karty o wartości wyższej niż przeciwnik, żeby wziąć je obie. Pamiętaj, że nie należy się koniecznie skupiać na wygraniu poszczególnych pojedynków, ale na wygraniu tych, dzięki którym otrzymamy karty o najwyższych wartościach. Karty, które pozostaną na twoim stole nie wliczają się do składu. U dołu cyfra oznacza maksymalną liczbę zawodników danej narodowości w talii. Jeśli np. będzie to zawodnik Postage z Portugalii z cyfrą 1/2, oznacza to, że w talii występuje tylko dwóch zawodników z Portugalii.

Jeśli przeciwnik wygrywa, a ty posiadasz kartę tej samej narodowości, jak ta, którą wystawiłeś jako pierwszą - możesz ją również wystawić i wygrać pojedynek sumą dwóch kart.

Karne: jeśli wystawisz kartę o tej samej wartości co przeciwnik, bądź tej samej narodowości, bądź tak samo błyszczącą unikalną kartę, rozgrywają się rzuty karne i każdy z graczy wystawia po trzy karty dodatkowe. Suma wartości wszystkich trzech kart decyduje o wygranej lub przegranej. Wygrany zdobywa łącznie aż 8 kart.Piłka nożna - podobne gry

Puppet Soccer Zoo

Puppet Soccer Zoo

serce caleserce caleserce 34serce pusteserce puste (309)
Foot Chinko

Foot Chinko

serce caleserce caleserce 34serce pusteserce puste (226)
Nick Soccer Stars 2

Nick Soccer Stars 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste (178)
2018 Soccer Cup Touch

2018 Soccer Cup Touch

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste (151)
Champions League

Champions League

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste (1768)
Pokaż wszystkie gry typu piłka nożna

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2017-07-31 - 13:52 przez wast69

fajna gra

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010