Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Spectromancer: League Of Heroes


strzałka enter   / Typy gier / Walka na karty z przeciwnikiem / Spectromancer: League Of Heroes

Spectromancer: League Of Heroes

Liczba zagrań:

21342

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,36 (163)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Wybierz jedną z klas bohatera i wyrusz do karcianego boju w trybie pojedynczej gry, kampanii lub ligi bohaterów. Celem jest odebranie wszystkich punktów życia każdemu napotkanemu magowi. Wybierz kartę z określonym czarem bezpośrednim lub jednego ze stworów, którego osadzisz na polu bitwy. Jeśli w tej samej kolumnie będzie puste pole, atak karty z jednostką będzie odbierał punkty życia przeciwnikowi. Jeśli nie, atak będzie odbierał punkty życia osadzonemu w tej kolumnie stworowi. Każda przywołana jednostka musi odczekać jedną turę na swoim polu zanim zaatakuje. Klasa Twojego maga decyduje o kartach, jakie posiadasz w talii.

Użycie większości kart wiąże się z kosztem przedstawionym w górnym kwadracie. Kiedy najedziesz na kartę, dowiesz się jakiego typu jest to koszt. Musisz więc posiadać odpowiednie środki w postaci punktów ognia, wody, powietrza, ziemi oraz mocy zależnej od wybranej klasy bohatera.

Jednostki na polu bitwy posiadają punkty ataku (lewy kwadrat u dołu karty) oraz życia (prawy). Zwykle tyle ile jest punktów ataku na karcie, zostanie odebrana taka sama ilość życia jednostce przeciwnika lub samemu przeciwnikowi. Oprócz tego jednostki posiadają cechy specjalne, z którymi warto się zapoznać w okienku pomocniczym przed ich wywołaniem. W ten sposób mogą odbierać życie wszystkim jednostkom lub rywalowi podczas ich wywoływania lub podczas każdej tury. Mogą posiadać również właściwości lecznicze lub odporności na czary, mogą dodawać surowce, redukować ataki, odradzać się, przywoływać automatycznie inne stwory i mieć wiele innych cech i umiejętności. Niektóre z nich mogą nawet szkodzić właścicielowi lub jednostkom po tej samej stronie.


Walka na karty z przeciwnikiem - podobne gry

Spectromancer: Truth and Beauty
Spectromancer: Truth and Beauty
Popularność: 13735
Ocena: 4.14 (122)
Karciane
Gry_mysz
Pokonuj swoich przeciwników stawiając magiczne karty, które odbiorą im zdrowie. Masz 5 rodzajów mocy (surowców), by korzystać z kart.

Spectromancer: Truth and Beauty

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(13735)
Castle Siege
Castle Siege
Popularność: 9492
Ocena: 4.29 (84)
Karciane
Gry_mysz
Broń swojego zamku i zniszcz zamek przeciwnika w tej rewelacyjnej karcianej rozgrywce. Zagrywaj kartami, które rozbudują Twoje budowle i mur lub nieco zniszczą budowle nieprzyjaciela.

Castle Siege

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(9492)
Necronomicon 1.8
Necronomicon 1.8
Popularność: 3969
Ocena: 4.43 (47)
Karciane
Gry_mysz
Graj szatańskimi kartami, by pokonać swojego przeciwnika za pomocą czarnej magii. Powołuj potwory, które będą raniły go w każdej turze.

Necronomicon 1.8

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(3969)
War Card 2
War Card 2
Popularność: 9501
Ocena: 4.53 (219)
Karciane
Gry_mysz
Walcz na karty ze swoim rywalem, by go wykończyć i wygrać bitwę, pozostawiając zgliszcza po jego zamku. Zdobądź całe terytorium, napotykając coraz silniejszy opór.

War Card 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(9501)
Back2Back Commander
Back2Back Commander
Popularność: 3679
Ocena: 4.73 (159)
Karciane
Gry_mysz
Gra karciana z ładną, mocno dopracowaną grafiką. Masz sześć kart na swoim stole. Używając ich odpowiednio postaraj się zniszczyć całkowicie rakietę przeciwnika, jednocześnie chroniąc swoją.

Back2Back Commander

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(3679)
Spectromancer: Gathering of Power
Spectromancer: Gathering of Power
Popularność: 3473
Ocena: 4.31 (16)
Karciane
Gry_mysz
Wybierz klasę swojego gracza. Od niej będą zależały Twoje umiejętności i to jakie karty otrzymasz w ostatniej kolumnie reprezentującej Twoją specjalizację.

Spectromancer: Gathering of Power

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(3473)
Pokaż wszystkie gry typu walka na karty z przeciwnikiem

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2013-01-20 - 15:23 przez ArtemidaX)

Juhu, przeszłam Lord of Air! Po prostu trzeba ATAKOWAĆ, ATAKOWAĆ I JESZCZE RAZ ATAKOWAĆ! Wtedy Lord of Air osłabnie i sięgnie po ciężką altylerię, a wtedy trzeba się BRONIĆ i ATAKOWAĆ. Mimo, że mi się udało uważam, że to było całkiem trudne... Fajna gierka! Aha, pozdro dla mojej najki - MallyXD<3. :)

Dodano: 2012-11-02 - 16:55 przez MallyXD <3

Taaaa... ja też zgadzam się z Dalią. Tej Lord of Air nie mogłam pokonać za pierwszym razem. Dopiero za trzecim mi się udało. Supcio gra. :)

Dodano: 2012-06-27 - 16:13 przez Franusia Pietruszka

Bardzo popieram Dalię!

Dodano: 2012-06-26 - 15:36 przez Dalia

Ta cała Lord of fair jest niebezpieczna! Walcząc z nią nie bądźcie tak bardzo pewni siebie!

Dodano: 2012-06-26 - 11:04 przez Dalia

Extra gierka! :D

Dodano: 2012-02-03 - 13:40 przez szymon

super gra

Dodano: 2011-09-03 - 17:09 przez konrad

fajna ale długo się ładuje bo mam internet bezprzewodowy i tylko łapie mi sieć 2g

Dodano: 2011-08-28 - 18:05 przez patka

fajna gra

Dodano: 2011-07-18 - 09:39 przez kunrad

super

Dodano: 2011-01-06 - 15:09 przez Thanatos

to fajna gra

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010