darmowe gry online
Gry online logo święta gry świąteczne
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Klondike

Gry / Gry karciane / Solitaire Klondike


strzałka enter   / Typy gier / Pasjans / Solitaire Klondike

Solitaire Klondike

Liczba zagrań:

5508

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,24 (17)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik

Gra tymczasowo lub trwale nie działa z powodu zablokowania lub usunięcia jej przez producenta.


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Tradycyjny pasjans typu klondike. Jego celem jest ułożenie wszystkich kart w kolejności od Asa do Króla na czterech stosach w każdym kolorze. Do tego celu będzie ci potrzebny stos pomocniczy u góry po prawej i odsłonięcie wszystkich ukrytych kart na stole głównym. Można przenosić karty, bądź stosy kart na inne, które mają wartość o jeden wyższą oraz przeciwny kolor (czarny na czerwony i odwrotnie). Na puste pole można przenosić tylko Króla, bądź stosy rozpoczynające się od Króla.

Każda gra jest dobierana losowo, dlatego zawsze będzie inna od poprzedniej. Dodatkowo możesz się zmierzyć z układem, który jest proponowany przez twórców każdego dnia. W tym celu zajrzyj do kalendarza i wybierz dzień. Cały czas zliczane są wszystkie twoje statystyki. Istnieje możliwość wyboru grafiki kart spośród 14 dostępnych, a także rewersu i tła całego stołu.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010