darmowe gry online
Gry online logo święta gry świąteczne menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie
Gry Świąteczne na Boże Narodzenie

Gry / Gry karciane / Solitaire: A Deck Of Cods


strzałka enter   / Typy gier / Pasjans karta wyższa lub niższa / Solitaire: A Deck Of Cods


Solitaire: A Deck Of Cods

Liczba zagrań:

11960

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,41 (39)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Usuwaj karty ze stołu i wyławiaj duże okazy ryb. Możesz usuwać jedynie te karty, których wartość jest o jedno oczko wyższa lub niższa od tej u dołu. Im dłuższy w ten sposób łańcuch utworzysz, tym większa szansa na wyciągnięcie ryby lub duuużej ryby, jeśli łańcuch będzie naprawdę spory. Obserwuj u góry jaką rybę wyciągasz. Jeśli nie masz żadnego ruchu, wyciągnij kolejną kartę ze stosu pomocniczego u dołu, by coś do niej dopasować. Celem gry jest na przykład wyciągnięcie ryby o określonej minimalnej długości lub wyciągnięcie pewnej ilości ryb. Jeśli cel będzie wypełniony, nie trzeba nawet pozbywać się wszystkich kart ze stołu, jeśli żadna już nie zostanie na stosie pomocniczym u dołu i skończą się wszystkie możliwe ruchy.

Niektóre karty są bonusami. Jeśli się pojawi, po prostu wyciągnij taką ze stołu. Karta Fishing Frenzy przetasowuje wszystko. Kartę LURE możesz w każdej chwili wyciągnąć na stos na dowolną inną. Czyli jeśli na przykład karta LURE ma wartość 7, to możesz jej użyć w dowolnym momencie i zacząć od niej usuwać karty ze stołu (czyli 6 albo 8).Pasjans karta wyższa lub niższa - podobne gry

Addictive Tri Peak

Addictive Tri Peak

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste (4627)
Tripeaks Halloween

Tripeaks Halloween

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14 (4152)
Solitaire Mystery Stolen Power

Solitaire Mystery Stolen Power

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste (9114)
Ancient Stones Solitaire

Ancient Stones Solitaire

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste (12536)
TriPeaks Mania 2

TriPeaks Mania 2

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste (10964)
Pokaż wszystkie gry typu pasjans karta wyższa lub niższa

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda gra jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Zagraj w gry logiczne, ukryte obiekty, gry karciane, strategiczne, ekonomiczne, czy gry obronne defense. Nasze gry online oferują najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010