darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Goodgame Empire

Gry / Gry logiczne / Slayaway Camp

Slayaway Camp

Liczba zagrań:

355

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,86 (7)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

strzałki, wsad lub Myszka: poruszanie się,
LPM, Enter: zatrzymanie wskaźnika, przejście dalej

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Gra logiczna wyjęta z horroru utrzymana w strasznej, a jednocześnie zabawnej atmosferze. Wcielasz się w psychopatycznego, seryjnego mordercę, który musi dotrzeć w odpowiedni sposób do swoich ofiar wykorzystując przeszkody na planszy i planując wszystkie ruchy. Po zakończonej rzeźni należy dotrzeć do wyjścia (nie musisz na nim stawać). Wykorzystuj panikę ofiar, by wskoczyły same do ogniska, jeziora, bądź dołu. Niektóre poziomy mają ograniczoną liczbę ruchów. Uważaj, by nie stawać na celu przed policjantem. Czasem do zaplanowania zbrodni lub odciągnięcia uwagi potrzebne ci będę różne przedmioty, jak na przykład telefony, przewracające się szafy itp. Każdy swój ruch możesz cofnąć. Pojedyncza plansza to jedna scena w filmie. Kiedy już przejdziesz wszystkie sceny, zostanie odblokowany nowy film i nowy zabójca. Za uzbierane pieniądze kupuj nowe metody zabójstw, nowych zabójców, a także nowe, nadprogramowe filmy.

Gra wymaga zainstalowania wtyczki Unity Web Player.

Uwaga! Gra przeznaczona dla osób od 18 lat!Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010