darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / Saving The Farm


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Saving The Farm

Saving The Farm

Liczba zagrań:

1664

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,79 (19)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Prawie wszystko, co jemy, nosimy i używamy pochodzi z roślin i zwierząt, które są uprawiane i hodowane na farmach. Noah jest tego świadomy, ponieważ wszyscy członkowie rodziny byli farmerami. Niestety życie na farmie jest trudne i bardzo zaskakujące. Trzeba być bardzo dobrym zarządcą, aby sprawić, by farma była źródłem dobrych zarobków i by uczynić z niej dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.
Dziesięć lat temu Noah przejął farmę po swym ojcu. Pełen młodzieńczego entuzjazmu i chęci przedłużenia rodzinnej tradycji nie zauważył piętrzących się problemów. Teraz spojrzał prawdzie w oczy. Jego farma chyli się ku upadkowi.

Ogólnie rzecz biorąc, prężny i optymistyczny rolnik jest obecnie w głębi rozpaczy. Co więcej, kilka pojedynczych roślin właśnie zmarło w środku sezonu i przez to czekają go dodatkowe opłaty związane z wdrożeniem nowego systemu nawożenia.


Noah postanawia, że nadszedł czas, aby coś z tym zrobić. Jego farma nie może tak po prostu zbankrutować. Noah zaczyna szukać przedmiotów, które może sprzedać, by zyskać pieniądze na rozwój.Znajdź obiekty - podobne gry

Soulmates Forever

Soulmates Forever

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1673)
Ice Storm

Ice Storm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1691)
Neighborhood Garage Sale

Neighborhood Garage Sale

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2072)
The Orphan Princess

The Orphan Princess

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2183)
Notes from Wilderness

Notes from Wilderness

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2618)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010