darmowe gry online
Gry online logo święta gry świąteczne
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Klondike

Gry / Gry ukryte obiekty / Royal Gifts


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Royal Gifts

Royal Gifts

Liczba zagrań:

2555

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,22 (9)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Wanda jest żeglarzem i poszukiwaczką skarbów. Jest jedną z tych kobiet, które przeciwstawiają się stereotypom mężczyzn zdobywców, goniących za przygodą. Wanda jest zawsze otwarta na nową wyprawę i wierzy swojej intuicji. W ten sposób żegluje do wielu miejsc na całym świecie, podążając za opowieściami o różnych dziwnych miejscach i ludziach.

Jednego dnia Wanda dowiedziała się o małej opuszczonej wyspie ze zniszczonym statkiem u jej brzegu. Jak zawsze takie opowieści na samym początku bywają tylko opowieściami. Nie ma żadnych dowodów, że są prawdziwe. Niektóre z nich jednak są wskazówką do czegoś wielkiego i ważnego. W tym przypadku statek, a właściwie wrak, skrywa wartościowe obiekty, które kiedyś miały być podarunkami dla króla. Dlatego można sobie tylko wyobrazić jak cenne musiałoby być to znalezisko, gdyby opowieść okazała się prawdą. Statek ten nigdy nie przybył do królewskiego portu i po latach nieudanych poszukiwań, władze królestwa zdecydowały się je przerwać. Wanda jest przekonana, że na tej małej, opuszczonej wyspie z opowieści znajduje się właśnie ten statek wraz z królewskimi skarbami.







Znajdź obiekty - podobne gry

Secret Backyard

Secret Backyard

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(2781)
Farm of Fear

Farm of Fear

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(2829)
Lovely Day

Lovely Day

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(2546)
Employee of the Month

Employee of the Month

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(2348)
The Incredible Voyage

The Incredible Voyage

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2398)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty





Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!




Poleć tę grę





Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010