darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Goodgame Empire

Gry / Gry bijatyki / Robo Duel Fight 3 Beast

Robo Duel Fight 3 Beast

Liczba zagrań:

961

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,09 (33)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Pierwszy gracz:

Z: cios (obrona przed ciosem)
X: strzał (obrona przed strzałem)
C: użyj energii
A: przedmioty

Drugi gracz:

3: cios (obrona przed ciosem)
2: strzał (obrona przed strzałem)
1: użyj energii
4: przedmioty


Opis gry

Wybierz swojego robota, następnie jakąś moc, którą będzie obdarzony i kryształ, jaki będzie mógł wykorzystać w każdej chwili do zwiększenia zdrowia, ataku, obrony itp. Walka z przeciwnikiem odbywa się w turach, gdzie spokojnie podejmujesz decyzję przed następnym ruchem. W turze twojego ataku zadecyduj czy chcesz zadać cios przeciwnikowi, czy oddać strzał do niego. Jeśli po ataku będzie napisane "Defense succeeded" znaczy to, że skutecznie się obronił, a z jego zdrowie nie poniosło dużego uszczerbku. W turze obrony zdecyduj czy chcesz się bronić przed ciosem czy strzałem.

Poniżej paska ze zdrowiem znajduje się pasek z energią. Wartość wewnątrz niego wzrasta najbardziej ze skutecznym atakiem. Kiedy zapełni się powyżej jednej kreski, wciśnij klawisz użycia energii przed atakiem, by zwiększyć zadane obrażenia. Możesz również poczekać do napełnienia się paska dwoma kreskami, by uczynić jeszcze większe straty. Używaj przedmiotu przed atakiem lub obroną (w zależności od rodzaju przedmiotu), by wykorzystać go na swoją korzyść.

Gra posiada wiele trybów wartych wypróbowania i wiele opcji dla robotów, a część z nich można kupować za nabyte podczas gry pieniądze.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2016-11-21 - 16:33 przez piotr

fajna gra

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010