darmowe gry online
Gry online logo święta gry świąteczne
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Klondike

Gry / Gry logiczne / Puzzle Fuzz


strzałka enter   / Typy gier / Usuwanie obszarów / Puzzle Fuzz

Puzzle Fuzz

Liczba zagrań:

1574

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,33 (6)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Likwiduj takie same obszary kulek. Minimum trzy kulki tego samego koloru muszą się ze sobą stykać, by można je było usunąć. W ten sposób zasilaj stwory, które walczą z kostką i zbieraj pieniądze oraz fioletowy szlam (ooze). Wydawaj szlam na kupowanie nowych stworków walczących w twoje imię oraz ulepszanie ataku już istniejących za monety. Staraj się systematycznie upuszczać pojemnik ze szlamem na dół planszy, by ten zasilił twoje konto o 50 jednostek. Wewnątrz kostki, z którą walczysz znajduje się jeden element całości, jaki trzeba uwolnić.

Każdy z twoich bohaterów posiada pewną siłę ataku. Jeśli kostka posiada tyle samo, lub więcej punktów pancerza (armor), to siła bohatera nie jest wystarczająca do zadania jakichkolwiek obrażeń. Zasilony kulkami swojego koloru stworek, nabywa kolejne poziomy. Każdy poziom mnoży punkty ataku stwora o numer poziomu. Zatem stwór z trzecim poziomem po zasileniu, który zadaje standardowo 5 punktów obrażeń, posiądzie ich 15. Jeśli pancerz kostki wynosi 6 punktów, to stwór taki zada jej 9 punktów obrażeń.Usuwanie obszarów - podobne gry

Colorpop

Colorpop

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(665)
Pudding Land

Pudding Land

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(763)
Wizard Jewels

Wizard Jewels

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(1970)
Pudding Land 2

Pudding Land 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(1272)
Cube Crash 2

Cube Crash 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(916)
Pokaż wszystkie gry typu usuwanie obszarów

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010