darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ekonomiczne / Power The Grid 2020

Power The Grid 2020

Liczba zagrań:

492

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,25 (4)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Zostałeś dyrektorem odpowiedzialnym za dostarczanie energii elektrycznej do rozwijającego się miasta. Zapewniaj nieprzerwane dostawy prądu do mieszkańców, którzy płacą rachunki za prąd i powiększają twoją kasę z każda pełną godziną. Pieniądze te służą jednak na kolejne inwestycje, by dostarczyć odpowiednią ilość prądu. Obserwuj przewidywane zużycie energii (czerwona linia) i postaraj się dostarczyć ją na czas. Włączniki od elektrowni węglowej i biomasy włączają się z dużym opóźnieniem, dlatego muszą być włączone odpowiednio wcześnie. Elektrownia węglowa posiada różne stopnie zasilania, dając razem 20MW przy maksymalnej wydajności.

Każde źródło energii ma swoje wady i zużywa tym więcej surowca, im więcej energii produkują: elektrownia węglowa musi mieć dostarczany kosztowny węgiel. Elektrownia na biomasę może liczyć na darmową dostawę surowca, ale tylko raz dziennie o godzinie 12:00. Elektrownię wodną można włączyć bez opóźnienia. Trzeba jednak ją wyłączać raz na jakiś czas w celu zregenerowania wody. Elektrownie słoneczne dają energię tylko w dzień i nie można na nie liczyć w godzinach wieczornego szczytu. Bardziej stabilne i działające w nocy są elektrownie wiatrowe, jednak są one uzależnione od wiejącego wiatru. Elektrownie słoneczne i wiatrowe nie potrzebują żadnych surowców, by działały.

Celem gry jest osiągnięcie pełnego paska progresu u góry po prawej. Pięć gasnących serduszek zadowolenia mieszkańców przybliża cię do wykopania ze stanowiska. Każde przerwa w zasilaniu obniża kredyt zaufania, jakim cię obdarzono.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010