darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Poem of Love


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Poem of Love

Poem of Love

Liczba zagrań:

1729

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,24 (17)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry            Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


gra na telefon
Opis gry

Kiedy ktoś jest zakochany, zrobi wszystko, by ta druga osoba czuła się szczęśliwa. Próbujemy wówczas małych rzeczy, rytuałów, które czynią nas wspólnie radośniejszymi parami. Czasami nawet mały gest przyczynia się do tego i nie trzeba na takie zabiegi wydawać sporo pieniędzy. Nie ma znaczenia jak długo znamy ukochaną osobę, nie powinniśmy nigdy zapomnieć o troszczeniu się o jej samopoczucie.

Emily pojechała na romantyczny weekend wraz z jej mężem, który jest słynnym poetą. Mąż ten pragnie sprawić niespodziankę swojej żonie i decyduje się na napisanie romantycznej poezji pełnej zagadek o tematyce miłosnej. Emily zgadza się z radością na grę i rozpoczyna rozwiązywanie zadanych jej zagadek. Jeśli rozwiąże je wszystkie, być może czegoś się więcej dowie o swoim małżonku.


Znajdź obiekty - podobne gry

Castle of Spirits
Castle of Spirits
Popularność: 2199
Ocena: 4.33 (12)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Wczoraj Judith odebrała telefon od swojej siostry. Chciała, żeby Judith przyszła do niej z wizytą. Wioska, w której żyje ta siostra jest trochę daleko, dlatego Judith zapakowała jedzenie i potrzebne rzeczy i podążyła naprzód.

Castle of Spirits

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(2199)
Goblin Land
Goblin Land
Popularność: 1393
Ocena: 4.67 (6)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Królestwa zawsze były obiektem zainteresowań złodziei. Dobrze oni wiedzą, że nie ma kogoś takiego jak biedny król lub królowa. Władca lub władczyni muszą zapewnić wokół siebie świtę najlepszych ludzi, którzy będą wiedzieli jak wszystko zabezpieczyć.

Goblin Land

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1393)
Vintage Shop Sale
Vintage Shop Sale
Popularność: 1548
Ocena: 5 (5)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Zachowanie starych przedmiotów i nadanie im potem wartości jest czymś, czym zajmuje się wielu ludzi. Coś co jest śmieciem dla jednego, potrafi być cennym znaleziskiem dla drugiego.

Vintage Shop Sale

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1548)
Chamber of Magic
Chamber of Magic
Popularność: 1943
Ocena: 4.75 (8)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Skrzat Faro przybył do tajemniczej, magicznej komnaty, ukrytej w sercu lasu prehistorycznych Bogów. W lesie tym nie może przebywać żaden człowiek.

Chamber of Magic

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1943)
Small Town Mysteries
Small Town Mysteries
Popularność: 1156
Ocena: 4.75 (24)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Kiedy by tak zapytać jakąś przypadkową osobę co ceni najbardziej w życiu, to pewnie dom i poczucie bezpieczeństwa znalazłoby się na czele jego listy.

Small Town Mysteries

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1156)
Circus of Fear
Circus of Fear
Popularność: 1065
Ocena: 4.74 (27)
Ukryte obiekty
Gry_mysz
Janice jest współczesną artystką cyrkową. Pracowała w cyrku od czasów, kiedy była małą dziewczynką. Podróżowała po całym świecie prezentując swój występ i otrzymywała różne nagrody.

Circus of Fear

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1065)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2019