darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry logiczne / Pirate Islands Nonograms

Pirate Islands Nonograms

Liczba zagrań:

3678

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,65 (55)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Myszka

Gry mysz

gra na telefon
Opis gry

Rozpocznij ciekawą piracką przygodę po oceanach i znajdź ukryte skarby, rozszyfrowując układanki. Na twojej drodze do sławy znajduje się wiele różnych wysp do odkrycia i poznania. Żeby dobrać się do skarbów na nich, będzie trzeba pokonać liczne zadania logiczne i odgadnąć co znajduje się wewnątrz układankowych pól.

Układanki polegają na odgadywaniu w którym miejscu znajdują się w nich użyteczne elementy, a w których dziury, skały, wiry wodne i inne tego typu złe rzeczy. Nie warto nie nich klikać, ponieważ robiąc to, zostanie to uznane za pomyłkę i tracisz jedno z trzech żyć.

Kolumny i wiersze mają oznaczenie ile przydatnych rzeczy, które trzeba wydobyć znajduje się wewnątrz nich. Jeśli kolumna posiada np. cyfrę 6, a sama składa się z sześciu pól, znaczy to, że w całej kolumnie trzeba kliknąć wszystkie pola, by je odkryć. Każda cyfra oznacza pełen ciąg trafień jedno obok drugiego, bez przerw.

Jeśli natomiast przy kolumnie lub wierszu znajdzie się np. takie coś: 3 1, oznacza to, że na całej długości lub szerokości znajdują się trzy elementy obok siebie oraz jeden element dalej. Pomiędzy 3 elementami a tym jednym znajduje się jedna lub więcej przerw, czyli przeszkód.

Jeśli wypełnisz warunki rzędu lub kolumny, zostanie ona oznaczona białym kolorem. Te z kolorem żółtym wymagają jeszcze rozpracowania.

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2020