darmowe gry online
Gry online logo święta gry świąteczne
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Klondike

Gry / Gry z humorem / Pinata Hunter 4

Pinata Hunter 4

Liczba zagrań:

632

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,33 (24)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Wyładuj swoją nagromadzoną przez miesiące i lata złość na biednej, niczego nie spodziewającej się piniacie. W środku piniaty umieszczono niezliczone złoża cukierków i innych słodyczy. Każdy z nich ma swoją wartość. W ten sposób otrzymujesz swoją wypłatę w postaci złotych monet. Kupuj za nie większe pojemniki, by pomieścić więcej cukierków, niż obecnie. Broń zwiększy siłę niszczycielską, a także uwolni z piniaty więcej słodyczy. Jednak silniejsza broń powoduje ból ręki, uwidoczniony na czerwonym pasku po lewej. Kupuj mocne rękawice usztywniające nadgarstek, które go ograniczą i nie pozwolą na częste spazmy ręki. Niektóre przedmioty posiadają właściwości specjalne, zwiększające dodatkowo jakieś cechy. Nie zaniedbuj również ostatniej zakładki. Zakupy w niej zwiększają bezpośrednio siłę i skuteczność, a także zwiększają wartość spadających cukierków, co jest niezwykle ważne. Zdrowie piniaty jest podane w pasku u góry. Kiedy osiągnie on wartość zero, piniata zostanie zniszczona i wymieniona na mocniejszą.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2018-05-19 - 10:09 przez kuba

opiu

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010