darmowe gry online
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry karciane / Phase 10

Phase 10

Liczba zagrań:

140

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,20 (5)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Oceń grę: obrazekmini
1
obrazekmini
2
obrazekmini
3
obrazekmini
4
obrazekmini
5
Pytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Myszka

Gry mysz

gra na telefon
Opis gry

Celem tej karcianej gry jest zrealizowanie wyznaczonego zadania i pozbycie się wszystkich kart z ręki, zanim zrobi to przeciwnik. Zadaniem może być zgromadzenie na przykład trzech kart o tej samej wartości, czterech kart o rosnącej wartości, sześciu jednego koloru i inne. Szczegóły zadania masz pod przyciskiem pytajnika. Zadania mogą być podzielone na fazy. Wypełnienie na przykład zadań fazy pierwszej, przeniesie cię do fazy drugiej.

W każdej turze musisz pociągnąć kartę z zakrytego stosu po prawej, by móc wyrzucić inną kartę do śmieci po prawej. Zamiast ciągnąć kartę z zakrytego stosu, możesz też pociągnąć kartę ze śmieci, jeśli akurat pasuje do twoich kart do wypełnienia zadania.

Oprócz wrzucania kart do śmieci, możesz się ich pozbywać dokładając je do wypełnionego już zadania. Jeśli np. zadaniem będzie stos trzech kart rosnących i zostało ono wypełnione kartami: 6,7 i 8, to możesz do niego dołożyć zarówno 5, jak i 9, które będą spełniały warunek zadania, rozszerzając ilość kart. Swoich kart może się pozbywać dokładając je do wypełnionych zadań nawet twoich przeciwników. W ten sposób w jednej turze możesz pozbywać się więcej niż jedną kartę. Pozbywanie się masowo kart ma sens, kiedy już wypełniłeś zadanie, w przeciwnym razie nie wiesz do końca jakie karty są ci potrzebne do skompletowania zadania i potrzebujesz ich wielu.

Gra posiada mocne karty specjalne, które np. zastępują każdą inną, automatycznie się wpasowując do zadania lub służące do zablokowanie przeciwnika na jedną turę.

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

 

armorgames.com  |  www.kongregate.com
pl.y8.com
najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia Copyright 2010 - 2020