darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Goodgame Empire

Gry / Gry logiczne / Pet Pop Party


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Pet Pop Party

Pet Pop Party

Liczba zagrań:

4152

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,76 (21)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Przesuwaj głowy zwierzaków, by utworzyć z nich linię. Twórz długie linie z czterech lub pięciu elementów, bądź w kształcie litery L, by otrzymać bonus pozwalający na zrobienie małego spustoszenia na planszy. Na każdym poziomie masz ograniczoną liczbę ruchów i określoną ilość punktów potrzebną do zaliczenia poziomu na jedną gwiazdkę (pasek u góry po prawej). Jeśli zdobędziesz znacznie więcej punktów, otrzymasz dwie, lub maksymalnie trzy gwiazdki i więcej pieniędzy na zakupy gadżetów. Wszystkie gadżety ułatwiające przebrnięcie przez poziom znajdują się gotowe do wykorzystania po prawej stronie ekranu.

Niezaliczony poziom, czyli taki, w którym zostały wykorzystane wszystkie ruchy, jednak liczba punktów nie pozwoliła na zdobycie ani jednej gwiazdki odbiera ci jedno z dziesięciu żyć. Liczba wszystkich żyć znajduje się w serduszku w menu wyboru poziomu (remaining attempts).Trzy w jednej linii - podobne gry

Candy Rain

Candy Rain

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste (3713)
Atlantis Jewels

Atlantis Jewels

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol (30909)
Jewel Academy

Jewel Academy

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14 (65675)
Jewel Quest v1.2

Jewel Quest v1.2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste (59612)
Gems and Honor

Gems and Honor

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste (8219)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010