darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Perfect Poison


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Perfect Poison

Perfect Poison

Liczba zagrań:

584

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,69 (13)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Zatrucie pokarmowe gości po wizycie w naszej restauracji, jest jedną z najgorszych rzeczy dla reputacji, jaka może się przytrafić naszemu biznesowi. Pozycja restauracji, którą budowaliśmy przez wiele lat może wtedy bardzo ucierpieć. Nawet, jeśli byliśmy jednymi z najlepszych. Zła opinia rozprzestrzenia się bardzo szybko, niczym wirus. Gdy już wszyscy dowiedzą się o takim wydarzeniu, a nasze obroty spadną, konieczne będzie zamknięcie restauracji. Po takim zdarzeniu ciężko jest powstać i ponownie odnieść sukces. Jednak nie jest to niemożliwe.

Niestety takie zdarzenie miało miejsce w pewnej restauracji położonej w elitarnej części miasta. Restauracja ta cieszyła się jak dotąd dużą popularnością i nienaganną opinią. Stało się jednak coś strasznego. Parę dni temu doszło do zatrucia pokarmowego u wielu gości restauracji. Takie rzeczy się zdarzają, ale jest to bardzo podejrzane, ponieważ właściciele zawsze dbali o jakość swych produktów i potraw i nie wierzą w to, co się wydarzyło. Może to być niedopatrzenie, ale bardziej prawdopodobnym wydaje się czyjeś celowe działanie.
Aby dowiedzieć się, co się stało, dwaj detektywi Betty i Anthony przybywają do restauracji i rozpoczynają śledztwo. Muszą znaleźć dowody, które pomogą odpowiedzieć na pytanie dlaczego doszło do zatrucia i kto jest za to odpowiedzialny. Czy to ktoś, kto tam pracuje? Czy ktoś, kto przyszedł, żeby zrobić coś złego i zniszczyć reputację restauracji? />Znajdź obiekty - podobne gry

Last Six Figurines

Last Six Figurines

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(839)
Farm Rescue

Farm Rescue

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(753)
Prairie Wanderer

Prairie Wanderer

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(390)
Travel and Discover

Travel and Discover

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1941)
Vampire Trap

Vampire Trap

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2962)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010