darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry logiczne / Pastry Passion


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Pastry Passion

Pastry Passion

Liczba zagrań:

2758

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,80 (5)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik

P R O P O Z Y C J A   D O B R E J   G R Y

P R O P O Z Y C J A   D O B R E J   G R Y


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Przesuwaj składniki między sobą, by utworzyć linię z trzech lub więcej elementów. Składniki te są potrzebne do wytworzenia pysznych, słodkich torcików. Ilość tych składników jest podana na dole na taśmie produkcyjnej. Kiedy cały torcik jest gotowy, kliknij na niego, żeby go usunąć. Jeśli tort nie będzie jeszcze gotowy, a wszystko dojedzie na koniec taśmy, czas się zatrzyma, a ty będziesz mieć ostatnią próbę na jego skompletowanie. Jeśli z niej nie skorzystasz, bądź nie będzie na planszy odpowiedniej linii do utworzenia, kończysz grę.

U góry masz podaną ilość torcików, jakie musisz wykonać, by przejść na kolejny poziom. Każdy następny poziom będzie wymagać jednego torcika więcej. Jeśli trafisz na następujące po sobie dopasowania, czyli kombo, lub usuniesz więcej niż trzy elementy w linii, bądź ułożysz te same elementy w kształt litery T lub L, będzie to potraktowane jako premia. Każda taka premia idzie do miksera u góry po prawej. Kiedy wydobyta z premii woda w tym mikserze napełni go całego, otrzymasz kilka sekund ze zwielokrotnioną ilością punktów.Trzy w jednej linii - podobne gry

Jittles

Jittles

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(1038)
Summer Fruit

Summer Fruit

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(1490)
Cookie Match

Cookie Match

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(680)
Treasures of Atlantis

Treasures of Atlantis

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(4936)
Pet Crush

Pet Crush

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(3525)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010