darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Goodgame Empire Zamek

Gry / Gry dla dzieci / Panda Playground


Panda Playground

Liczba zagrań:

1329

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,07 (40)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pusteserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

wsad: poruszanie się
Myszka: spoglądanie

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Trójwymiarowe przygody pandy. Sześć cudownych krain z różnych epok i o różnych porach roku. Zbieraj warzywa, by odblokować nowe krainy oraz kupić w sklepie nowe, modne wdzianka. Marchewka daje jeden punkt, dynia 5, a arbuz 10. Każda kraina ma 3 tryby rozgrywania. Pierwszy "Collect" polega na zbieraniu jak największej ilości warzyw w ograniczonym czasie. Czas ten jest pokazany w kółku u góry i jeśli sylwetka pandy wejdzie na czerwony obszar, właśnie dobiega końca. "Tag" polega na tym samym, z tym, że inne pandy mogą cię na chwilę ogłuszać. Ostatni tryb "race" prowadzi cię w kierunku kolejnych punktów kontrolnych. Przekroczenie punktu kontrolnego dodaje czas, byś zdążył do następnego. Jeśli nie zdążysz dojść do następnego punktu, przegrywasz.

Gra wymaga zainstalowania wtyczki Unity Web Player.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

Dodano: 2015-10-03 - 20:46 przez nikodem1

super

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010