darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Goodgame Empire Zamek

Gry / Gry ekonomiczne / Orion Sandbox Enhanced


Orion Sandbox Enhanced

Liczba zagrań:

852

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,89 (27)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

A,D: poruszanie się
Spacja: skok
Myszka (LPM): budowanie, atakowanie
Myszka (PPM): korzystanie ze stołów roboczych, skrzyń itp.
E: ekwipunek


Opis gry

Odkrywaj nowe miejsca i postaraj się przetrwać w tym nieznanym świecie. Zapewni ci on wszystkie potrzebne surowce. Przetwarzaj je, by stworzyć coś nowego i wytworzyć narzędzia, przedmioty, bronie, zbroje i wiele różnych innych rzeczy. Zdobywaj doświadczenie w czasie walki z zombie w nocy. Dzięki nowym poziomom tego doświadczenia, zyskasz dostęp do nowych możliwości i rzeczy. Zbuduj sobie swoje własne mieszkanie z łóżkiem, do którego będziesz się przenosił w razie śmierci. Twórz głębokie kopalnie i wydobywaj z nich cenne surowce. Wytworzysz dzięki nim zaawansowane technologie. Eksploruj świat w poszukiwaniu cennych przedmiotów, artefaktów oraz dziwnych miejsc.

Uwaga! W celu wydobycia minerału, bądź ścięcia drzewa nie klikaj na nich, tylko przytrzymaj przycisk myszy. W celu skorzystania ze skrzyni, lub stołu warsztatowego, kliknij na nim prawym przyciskiem myszki.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

Dodano: 2017-06-20 - 19:26 przez kubso 12345

** gierka

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010