darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / One Hour Left


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / One Hour Left

One Hour Left

Liczba zagrań:

859

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (2)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Przywracanie sprawiedliwości może być jednym z największych wyzwań dla człowieka. Ktoś, kto czuje bardzo wyraźnie, że coś jest nie w porządku lub czuje się w jakiś sposób pokrzywdzony przez kogoś innego, będzie się starać zawsze uczynić wszytko sprawiedliwym, poświęcając przy tym na to dużo czasu i energii.

Lisa jest prywatnym detektywem, który próbuje aktualnie przywrócić sprawiedliwość dla wielu ludzi, pracujących w lokalnej fabryce. Właściwie do niedawna w niej pracujących, ponieważ zostali bezpodstawnie, według nich, zwolnieni. Właściciel fabryki sądownie został oczyszczony ze wszystkich zarzutów, jednak zwolnieni ludzie wraz z prywatnymi detektywami przeczuwają, że coś zostało przeoczone. Lisa pracuje wraz z Martą i Tomaszem. W tej chwili są właśnie w domu bogatego właściciela fabryki. Szukają dowodów mogących w jakiekolwiek sposób go obciążyć, przywracając sprawiedliwość i powodując, że wszyscy ci ludzie będą znowu mogli powrócić do pracy. Trzeba dowieść, że nie zrobili niczego złego.

Jeszcze jedna rzecz stoi detektywom na przeszkodzie. Jest nią czas. Za jakąś godzinę właściciel wraca do swojego domu, dlatego detektywi nie posiadają zbyt dużej ilości czasu na znalezienie dowodów.Znajdź obiekty - podobne gry

Dark and Dangerous

Dark and Dangerous

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(758)
Cruel Mountain

Cruel Mountain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(819)
Wake the Uninvited

Wake the Uninvited

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(885)
Practically Perfect

Practically Perfect

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(529)
Travel and Discover

Travel and Discover

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1803)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010