darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry platformowe Gry dla dzieci / Oggy And The Cockroaches Time Warped

Oggy And The Cockroaches Time Warped

Liczba zagrań:

4225

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,67 (101)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

strzałki lewo prawo: poruszanie się
strzałka / Spacja: skakanie (podwójne skakanie)
Z: interakcja
strzałka / X: leczenie się za monety, chowanie się

Maszyna czasu (wejdź do niej):
C: zmiana postaci
Z: pokój czasu


Opis gry

Oggy i karaluchy zagubili się w czasie. Teraz tylko ich wzajemna współpraca pomoże im znaleźć drogę do domu. Zbierz wszystkie kryształy czasu we wszystkich czterech epokach, by całkowicie naładować maszynę czasu i powrócić. Masz ograniczoną liczbę żyć, dlatego uważaj na swoje zdrowie unikając wszelkich stworów i miejsc, z których możesz spaść. Jeśli jesteś Oggim, uzdrawiaj się zebranymi monetami śpiąc chwilkę. Wybierz czy chcesz grać Oggim czy karaluchami. Ten pierwszy potrafi wyżej skoczyć (podwójny skok), jednak karaluchy potrafią wcisnąć się w wąskie miejsca i chować się przed stworami nawet jeśli zetkną się z którymś.

Zbierz 6 puzzli w każdej erze, by zobaczyć dzieło w "Puzzle Gallery". Znajdź wszystkie 24 kryształy czasu, by pokonać grę. Jeśli zbierzesz 100 monet otrzymasz dodatkowe życie.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2017-05-31 - 09:41 przez lindaleerose

superowa gra hi hi hi

Dodano: 2017-04-09 - 10:08 przez kot

fajna ale lubie michaela jackosna

Dodano: 2017-02-19 - 11:41 przez nela

super gra

Dodano: 2015-10-30 - 17:45 przez Nick

dziwne

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010