darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Goodgame Empire Zamek

Gry / Gry strategiczne / Nordic Kingdom


Nordic Kingdom

Liczba zagrań:

519

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,29 (7)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Przygotuj wikingów do licznych walk na wszystkich wyspach archipelagu. Pobijaj całe mapy i podporządkuj sobie wyspy, by jej mieszkańcy składali ci daniny z podatków. Czasami na wyspie wybuchnie bunt i wtedy musisz odbić ją ponownie. W grze masz 3 waluty: złoto, narzędzia oraz żywność. Każdą jednostkę da się ulepszyć. Masz 6 cech wikinga, które możesz wzmocnić. Jeśli natomiast zdobędziesz wystarczająco dużo złota i narzędzi, lub kryształów, będzie można ulepszać statek. W ten sposób będzie on w stanie pomieścić większą armię, ulepszyć swoje ataki, bądź posiąść nowe. Za jedzenie i narzędzia możesz ulepszać swoje wyspy, by przynosiły ci jeszcze większy dochód.

Przed walką musisz wybrać wyspę oraz przydzielić do ataku odpowiednich żołnierzy. Im większa wartość przy trupiej czaszce na wyspie, tym trudniejsze będzie plemię do pokonania. Każda wyspa posiada jeden z sześciu typów plemienia: aborygeni, nagasi, nieumarli, ludzie, kobold, bądź ludzie lodu. Z kolei każdy z twoich sześciu typów wikingów specjalizuje się w likwidowaniu jednego plemienia. Wybierz przynajmniej kilku specjalistów przed wyprawą. Na wyprawę potrzebujesz jedzenia. Jeśli go nie posiadasz, poczekaj, aż minie czas na zebranie nowych podatków. Szukaj też skarbów na mapie.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010