darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Mysterious Painter


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Mysterious Painter

Mysterious Painter

Liczba zagrań:

799

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (1)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Sztuka nie tylko potrafi być źródłem inspiracji, ale również może być bardzo tajemnicza. Artyści często dodają ciekawe, małe detale do swoich obrazów, albo pozostawiają wiadomość, która jest niemożliwa do zauważenia na pierwszy rzut oka. Znajdowanie sekretów malarzy i ich dzieł nigdy nie będzie w stanie nas przestać zaskakiwać.

Ryan i Samantha są znawcami dzieł sztuki. Zostali przeszkoleni, żeby wyceniać jakiś obraz wraz z uzasadnieniem tej wyceny. Bywa, że jest ciężko ocenić wartość jakiegoś malowidła, zwłaszcza jeśli pochodzi ono od nieznanego autora.

Tutaj przechodzimy do sedna dzisiejszej gry. Ryan i Samantha ostatnio znaleźli dwa obrazy namalowane właśnie przez nieznanego autora. Bardzo mało wiadomo o tych dziełach i ich pochodzeniu. A jeszcze mniej o ich autorze. Razem ze swoją drużyną przybyli zatem do Europy, by znaleźć coś więcej na temat obrazów, na temat autora i odkryć prawdziwą jego tożsamość.Znajdź obiekty - podobne gry

One Hour Left

One Hour Left

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(859)
Dark and Dangerous

Dark and Dangerous

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(758)
Cruel Mountain

Cruel Mountain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(819)
Wake the Uninvited

Wake the Uninvited

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(885)
Practically Perfect

Practically Perfect

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(530)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010