darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ekonomiczne / My Hospital


strzałka enter   / Typy gier / Sieciowe gry online / My Hospital

My Hospital

Liczba zagrań:

1816

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,13 (8)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Zbuduj szpital swoich marzeń. Taki, w którym nawet ty chciałbyś być leczony. Wstawiaj do swojego budynku gabinety lekarskie. Pomogą się one uporać z konkretnymi chorobami twoich pacjentów. W swoim laboratorium twórz leki na te nawet najdziwniejsze choroby. Leki powstają dzięki maszynom, pobierającym eliksiry do ich produkcji. W gabinetach używa się samych surowych eliksirów. Wyposażaj laboratorium w najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku. Upiększaj też swoje patio, by okoliczne tereny szpitala szczyciły się poziomem harmonii i licznych kolorów niczym w ekskluzywnym ogrodzie. Twój szpital w miarę rozwijania się będzie potrzebował okolicznych terenów na rozbudowę i powiększenie jego powierzchni.

Odwiedzaj szpitale swoich znajomych i imponuj im swoim szpitalem, który będzie już niedługo mocno rozbudowany, doskonale urządzony, a także nie będzie brakowało mu pięknych, zachwycających ogrodów. Skróć czas oczekiwania na uleczenie, na rozbudowę oraz wyposażaj się w super gabinety, maszyny i ozdoby za czerwoną walutę - serca. Możesz je nabyć w każdej chwili. Kupuj okazyjne zestawy pomocowe za niską cenę. Jeśli nie spieszy ci się z niczym, to możesz grać zupełnie za darmo.Sieciowe gry online - podobne gry

My Kitchen Adventures

My Kitchen Adventures

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(646)
Goodgame Empire World War III

Goodgame Empire World War III

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(1571)
VIP Spades

VIP Spades

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(288)
Goodgame Farmer

Goodgame Farmer

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(115873)
Goodgame Mafia - Goodgame Gangster

Goodgame Mafia - Goodgame Gangster

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(709964)
Pokaż wszystkie gry typu sieciowe gry online

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010