darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry strategiczne / Mud and Blood 3

Mud and Blood 3

Liczba zagrań:

1305

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,50 (8)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze polserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka
W,S lub strzałki lewo prawo lub Scroll: przewijanie ekranu

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Kontynuacja legendarnej gry o II Wojnie Światowej. Jako dowódca oddziału, przemieszczaj swoje jednostki wgłąb lądu zajętego przez niemieckich żołnierzy. Celem jest dotarcie na samą górę terytorium. Po zwycięskim przedarciu się przez linię wroga, decydujesz czy chcesz przerwać misję i zyskać doświadczenie jako dowódca, czy też chcesz ją kontynuować i ryzykując przegraną otrzymać jeszcze więcej doświadczenia z tą samą grupą żołnierzy.

W czasie walki wykorzystuj obiekty rozmieszczone na terenie, zwłaszcza bunkry i okopy, by się schronić. Żołnierzy otrzymują punkty doświadczenia za celne strzały oraz przemieszczanie się wgłąb terenu. To ty decydujesz na kogo ich awansować. Możliwości jest sporo i głównie od twoich wyborów zależy sukces misji. Przeczytaj Intel, czyli wywiad, by dowiedzieć się przed walką z jakiego typu wojskami będziesz miał do czynienia. W zależności od tego wybieraj awanse. Przyda ci się rifleman, czyli strzelec do skutecznego eliminowania pojedynczych jednostek, gunner, czyli artylerzysta do grubszych likwidacji, snajper, medyk do leczenia rannych i inni. Przydatny może być oficer, ponieważ w jego pobliżu żołnierze stają się lepsi, zwiadowca do wczesnego wykrywania nieprzyjaciół, radiotelegrafista do wzywania ataków z powietrza, albo inżynier do budowania struktur. Możliwości jest wiele i trzeba się na coś zdecydować. Potem dalsze awanse to kwestia wyboru. Możesz zwiększyć rangę żołnierza, a więc jego wartość bojową, bądź jego morale i zdrowie, możesz kupić lepszą broń dla niego, czy dać konkretną umiejętność, związaną z jego specjalizacją. Umiejętność można aktywować na pewien czas za pomocą pojawiających się na dole ikonek.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010