darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Wiejskie życie

Gry / Gry rpg / Monster Arena


Monster Arena

Liczba zagrań:

2235

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Aktualna ocena: 4,39

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekmini               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka
A,S,D,F,J,K,L : klawisze używane w czasie treningu zwiększającego obronę
LPM, A,D (lub strzałki lewo prawo): klawisze używane podczas treningu zręczności

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Wytrenuj swojego ulubionego potwora i wystawiaj go do licznych walk. Zdobywaj trofea do swojej kolekcji. Trenuj go w różnych dyscyplinach, by stwór nabierał doświadczenia i rósł w siłę. Każdy Twój pupil posiada silniejsze bądź słabsze cechy, takie jak siła (wpływa na obrażenia zadawanie przeciwnikom), obrona (łączna liczba punktów zdrowia), zręczność (większa szansa na unik i regeneracja punktów zdrowia) oraz inteligencja (zwiększone prawdopodobieństwo zadania krytycznych obrażeń nieprzyjacielowi, skuteczność ciosów, ilość nabywanych punktów doświadczenia i skuteczniejszy atak magiczny). Oprócz tego masz do dyspozycji drzewko umiejętności. Możesz rozwinąć w nim potwora w jednej z czterech klas. Mistrzostwa odbywają się w określonych tygodniach poszczególnych miesięcy. Nie przegap żadnych, by zdobyć wszystkie puchary. Co jakiś czas będziesz też zapraszany do indywidualnej walki (wykrzyknik u dołu), która mimo niewielkiego poziomu trudności dostarczy Ci licznych punktów doświadczenia. Korzystaj ze sklepu, kupując w nim dwa rodzaje przedmiotów: jedne możesz wykorzystywać w czasie walki (in-battle items), inne podczas treningu do zwiększenia charakterystyk lub doświadczenia (in-training items).Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010