darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry dla dziewczyn / Mila's Magic Shop

Mila's Magic Shop

Liczba zagrań:

1011

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,63 (8)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Prowadzisz sklep z artykułami magicznymi. Czasami są one paskudne. Postaraj się sprawnie obsłużyć wszystkich klientów. Kiedy jakiś przyjdzie, w dymku znajdą się informacje czego potrzebuje. Kliknij na artykuł, a zostanie on umieszczony na tacy. Teraz kliknij na klienta lub jego dymek, by mu go podać. Ostatnią czynnością jest kliknięcie na kasę, by otrzymać zapłatę. Im szybciej to zrobisz, tym więcej napiwków otrzymasz. Każdy dzień ma wyznaczony finansowy cel, jaki musisz osiągnąć, by przejść dalej.

Kiedy coś chcesz usunąć z zamówienia, kliknij na artykuł znajdujący się na tacy. Obsługuj jednocześnie dwóch lub więcej klientów naraz, by usprawnić proces sprzedaży. Dodawaj na tacę artykuły z dwóch lub więcej dymków, następnie klikaj na poszczególnych klientach. Tak samo możesz zebrać kilka zapłat jednocześnie, klikając na kasę w czasie, gdy klienci będą chcieli zapłacić.

Gra polecana na Halloween.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010