darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry strzelanki / Mechanical Commando 2 Burning Skies


strzałka enter   / Typy gier / Strzelanki arcade widok z góry / Mechanical Commando 2 Burning Skies

Mechanical Commando 2 Burning Skies

Liczba zagrań:

4241

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,65 (26)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34serce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

wsad lub strzałki: poruszanie się
X, K lub Myszka: strzelanie
Spacja, Z lub L: rakiety (druga broń)
P, O: menu/cel misji

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Doskonale wykonana strzelanka arcade. Liczne walki, bossowie, wartka akcja i mnóstwo udoskonaleń, jakie możesz nabyć po przejściu na kolejny poziom doświadczenia. U górze po lewej masz kolejno: zdobyte doświadczenie, grzanie się broni pierwszej i drugiej (musisz wówczas trochę odczekać, aby ponownie jej użyć) oraz poziom Twojego zdrowia. Doświadczenie zdobywasz dzięki każdemu zestrzeleniu, zbieraniu orderów pozostawionych przez zestrzelone statki (mały 25xp, średni 50xp i duży 100xp) oraz po zsumowaniu poziomu zostaje oceniona Twoja aktywność w grze i ilość pozostałego zdrowia. Na mapie gry u dołu znajduje się przycisk HANGAR. Nie zapominaj do niego zaglądać po zdobyciu każdego kolejnego poziomu doświadczenia. Wewnątrz znajduje się pięć slotów (broń pierwsza, druga, pancerz, skrzydła oraz wyposażenie specjalne). Skrzydła decydują o tym, jaką prędkość będzie miał Twój samolot i o jakiej masie może przewozić ekwipunek. Jeśli na przykład jakiś element będzie zbyt ciężki, zostaniesz o tym poinformowany i będziesz musiał wziąć coś mniejszego, by nie być przeładowany.

Doświadczenie zdobywasz nawet wtedy, jak zostaniesz zestrzelony na jakimś poziomie. Daje to możliwość awansowania na kolejne poziomy doświadczenia i montowania lepszego wyposażenia statku nawet jeśli jakaś potyczka jest dla Ciebie zbyt trudna. Możesz też każdy poziom powtórzyć dowolną ilość razy.Strzelanki arcade widok z góry - podobne gry

Dragon Rescue

Dragon Rescue

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1482)
Band Of Heroes

Band Of Heroes

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(1199)
Nocran Space

Nocran Space

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(1750)
Battalion Commander

Battalion Commander

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(2485)
Battalion Commander 2

Battalion Commander 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1474)
Pokaż wszystkie gry typu strzelanki arcade widok z góry

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010