darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / Manor Farm


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Manor Farm

Manor Farm

Liczba zagrań:

1958

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,08 (13)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Nadchodzi czas kiedy chcemy dorosnąć i wtedy staramy się włożyć w ten proces więcej wysiłku. Bardzo często ku temu potrzebne są pieniądze, jednak jeszcze częściej odwaga i wizja przyszłości. Amanda jest ciężko pracującą farmerką, która dorastała w małej miejscowości. Wszystko co wie przekazali jej rodzice. Jednak gdzieś w środku Amanda czuje, że nadszedł czas wielkich zmian. Pragnie całkowicie odnowić swoją małą, starą farmę. Myśli o znacznym zwiększeniu jej funkcjonalności, powiększeniu jej i wprowadzeniu tam nowych technologii. Nie może jednak tego wszystkiego dokonać bez pieniędzy. Czas zebrać dotychczasowe plony i sprzedać je z dużym zyskiem. Za zarobione pieniądze pomożesz Amandzie rozbudować jej farmę i utworzyć na niej nowe obiekty. Tylko dzięki tym obiektom możliwa będzie dalsza gra. Jeśli brakuje ci pieniędzy, możesz je zdobyć oczekiwaniem, oglądaniem reklam, lub podzieleniem się grą na portalu społecznościowym.Znajdź obiekty - podobne gry

Mirror Lake

Mirror Lake

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(2374)
Scent of Spring

Scent of Spring

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(2617)
Sinister Spirits

Sinister Spirits

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(1794)
Inside the Earth

Inside the Earth

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1643)
Dangerous Streets

Dangerous Streets

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(1614)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010