darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry logiczne / Magic Jewels


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Magic Jewels

Magic Jewels

Liczba zagrań:

6792

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,13 (16)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Klasyczna gra 3 w 1 linii. Likwiduj klejnoty, by dostarczyć je klientce, która przyszła do twojego magicznego sklepu. Każde ułożenie czterech elementów w linii, bądź pięciu w kształt litery T, L lub I dostarcza ci gotowy do aktywacji bonus. U dołu masz specjalne narzędzia ułatwiające przejście gry. Możesz je kupić za swoje monety na mapie gry.

Kiedy spełnisz życzenia wszystkich klientek, poziom uznaje się za zaliczony. Jeśli jednak skończą ci się ruchy i nie uda ci się to, możesz kontynuować go z jeszcze 5 ruchami w zamian za sumę 200 złotych monet. Inaczej zaczniesz od początku tego poziomu. Pamiętaj, że kiedy skończą ci się wszystkie ruchy, zostaną jeszcze na planszy diamenty z bonusami. Wybuchną one na końcu gry, co może spowodować jej pomyślne zakończenie, jeśli wybuchy te poskutkują wydobyciem właściwych elementów

Zwracaj uwagę na cyfrę na stole, wskazującą na liczbę klientek. Kiedy obsłużysz jedną, przyjdzie kolejna. Klientki zwykle chcą pewnej ilości klejnotów, którą musisz wydobyć z układanki, jednak mogą też chcieć lodu z rozbicia zamrożonych klejnotów, bądź wydobytych na dno planszy pereł.

Żeby grać, potrzebujesz kulek energii. Jeśli ci się skończą, poczekaj jakiś czas na ich regenerację, lub kup je za posiadane monety.Trzy w jednej linii - podobne gry

Match 3 Forest

Match 3 Forest

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(7374)
Jewelish Blitz

Jewelish Blitz

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(2748)
Pirates The Match 3

Pirates The Match 3

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(10665)
Jewel Duel

Jewel Duel

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(8605)
Elsa Jewels

Elsa Jewels

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(3315)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2017-08-26 - 14:43 przez tullia

super,,,,,,,,,,

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010