darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry karciane / Magic and Tactic


strzałka enter   / Typy gier / Walka na karty z przeciwnikiem / Magic and Tactic

Magic and Tactic

Liczba zagrań:

8184

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,94 (47)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Stawiaj karty z potworami by walczyć z przeciwnikiem i odebrać mu punkty życia w tej grze karcianej rpg. Jeśli zastawi się własnymi potworami, będziesz musiał je najpierw zwalczyć, by móc mu zadawać obrażenia. Pieniądze dostajesz za zniszczenie jego potwora, za odebranie mu życia i za zwycięstwo. Po wygranej rozgrywce otrzymujesz nową kartę. Musisz zmodyfikować talię by nią grać.

Żółte karty z czarami posiadają efekt natychmiastowy. Karty z potworami muszą poczekać określoną ilość tur, by były aktywne. Na środku jest łańcuch. Jeśli jest wypełniony, potwory nie mogą atakować. Jeśli karta posiada efekt na określonego potwora (negatywny na potwora wroga lub pozytywny na Twojego), przeciągnij ją na niego. Jeśli efekt jest ogólny, kliknij podwójnie na niej, by aktywować. Jeśli to potwór i jest już wywołany, przeciągnij kartę na potwora lub pusty stół przeciwnika, by zaatakować. Można atakować jeszcze nie wywołane monstra.

Potwory posiadają u dołu punkty ataku i obrony. Jeśli zaatakujesz swoim, który posiada mniej punktów ataku od punktów obrony potwora przeciwnika, masz dużą szansę na to, że to właśnie Twój potwór otrzyma obrażenia. Chyba, że jest to Alien, którego właściwością jest nie otrzymywanie obrażeń podczas nieudanych ataków. Różne potwory mogą posiadać inne właściwości specjalne. Na przykład Warlord ma możliwość podwójnego ataku podczas tury, Obscur obniża atak przeciwnika, kiedy go uderzy, a Barbarian potrafi ogłuszyć potwora.Walka na karty z przeciwnikiem - podobne gry

War Card

War Card

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(3258)
Castle Wars 2

Castle Wars 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(8073)
Spectromancer: League Of Heroes

Spectromancer: League Of Heroes

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(20922)
Spectromancer: Truth and Beauty

Spectromancer: Truth and Beauty

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(13689)
Castle Siege

Castle Siege

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(9277)
Pokaż wszystkie gry typu walka na karty z przeciwnikiem

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010