Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry zręcznościowe / Learn to Fly 2


strzałka enter   / Typy gier / Osiąganie dystansu i udoskonalanie / Learn to Fly 2

Learn to Fly 2

Liczba zagrań:

1784

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,49 (43)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry            Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik           Zgłoś problem min           Pełen ekran minPytajnik               Pytajnik           


Sterowanie

Strzałki lewo / prawo (lub A,D): sterowanie lotem
Spacja: aktywacja dopalacza
Spacja: aktywacja wyrzutni (jeśli dostępna)

Grę można przełączyć w tryb sterowania myszką.

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Historia o pingwinie, który chciał nauczyć się latać. Wykorzystał do tego kilka drobiazgów znalezionych w szopie i szereg zaawansowanych zdobyczy technologicznych. Ty masz za zadanie pomóc mu w osiągnięciu wszystkich celów w trybie kariery i odblokowanie pozostałych trybów. W trybie kariery musisz zniszczyć 5 celów (niekoniecznie za jednym przelotem) - liczy się jak najmniej dni, które na to poświęcisz.

Im dłuższy, wyższy, szybszy, dłużej trwający i bardziej wypadkowy lot, tym więcej pieniędzy otrzymasz, które zainwestujesz w rozbudowę wehikułu latającego, by zdobyć jeszcze więcej funduszy. Dodatkową gotówkę dostaniesz za wypełnianie poszczególnych osiągnięć (Challenge). Gra kryje wiele tajemnic i mnóstwo osiągnięć do odblokowania. W specjalnym sklepie (Bonus Shop) możesz nabywać udoskonalenia za zdobyte medale i trofea, które będą oddziaływać zawsze, nawet kiedy włączysz grę od początku lub rozpoczniesz przygodę w innym trybie. Postaraj się zakupić rozszerzenie omega - dzięki temu będziesz miał dostęp do wielu ukrytych przedmiotów o wielkiej wartości.

W menu udoskonaleń (Research) możesz przewracać poszczególne strony. Nie oznacza to, że na dalszych stronach znajdują się coraz to lepsze usprawnienia, czasem są to po prostu usprawnienia innego typu i działania.
Sleight: znajdziesz tu sanie i wyrzutnie, które wybiją Cię z rampy wyżej i z większą prędkością, u góry staraj się co jakiś czas rozbudować wysokość i długość całej rampy
Glider: najważniejsza część Twojego wehikułu latającego, im droższa, tym większa prędkość przy mniejszych oporach powietrza (czerwone pole na wskaźniku to prędkość, przy której znacznie rośnie opór powietrza - staraj się utrzymać prędkość poniżej tej wartości podczas loty lub kupić lepsze skrzydło)
Boost: są tu silniki, bez których nie sposób się obejść, u dołu kupuj koniecznie powiększenia zbiornika paliwa do nich
Payload: zaopatrz się w pancerz, dzięki któremu będziesz mógł łatwiej rozbijać przeszkody, po zetknięciu się z którymi nie wytracisz od razu całej prędkości


Osiąganie dystansu i udoskonalanie - podobne gry

Airborne Kangaroo
Airborne Kangaroo
Popularność: 1111
Ocena: 3.33 (12)
Zręcznościowe
Gry_mysz
Poślij kangura w przestrzeń kosmiczną. Zbieraj monety, za które kupisz następujące udoskonalenia w sklepie: moc działa, wysokość odbijania się o chmury, wartość monet, częstotliwość występowania monet, prędkość wznoszenia się podczas używania rakiety oraz pojemność zbiornika rakiety.

Airborne Kangaroo

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste
(1111)
Rocket To Mars
Rocket To Mars
Popularność: 1507
Ocena: 4.57 (21)
Zręcznościowe
Gry_klawiatura_mysz
Rozbuduj za zarobione fundusze swoją rakietę tak, by mogła osiągnąć pułap dziesięciu tysięcy metrów. Zbieraj po drodze monety, dzięki którym zyskasz gotówkę oraz mnożniki do osiągniętych zarobków.

Rocket To Mars

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1507)
300 Miles to Pigsland
300 Miles to Pigsland
Popularność: 1400
Ocena: 4.36 (22)
Zręcznościowe
Gry_klawiatura_mysz
Biegnij swoimi zabawnymi i przeuroczymi świnkami od startu do mety. Skacz by omijać czyhające na Ciebie niebezpieczeństwa: wilki, niedźwiedzie, ptaki, rowy z wodą, sidła i wiele innych.

300 Miles to Pigsland

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(1400)
Burrito Bison Revenge
Burrito Bison Revenge
Popularność: 2106
Ocena: 4.4 (60)
Z humorem
Gry_mysz
Pokonuj jak największe odległości w krainie żelkowych miśków i rozwalaj ich jak najwięcej się tylko da. Przekraczaj kolejne bramy bajkowych światów i staraj się wykorzystywać dostępne w grze przedmioty, by nie utracić zbyt szybko prędkości i wysokości.

Burrito Bison Revenge

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(2106)
Canoniac Launcher
Canoniac Launcher
Popularność: 1206
Ocena: 3.33 (12)
Zręcznościowe
Gry_mysz
Wystrzel swojego robota i spraw by poleciał jak najdalej. Możesz tego uczynić korzystając z ulepszeń i gadżetów kupionych w sklepie za zebrane fundusze.

Canoniac Launcher

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste
(1206)
I Am Flying To The Moon
I Am Flying To The Moon
Popularność: 1310
Ocena: 4.4 (25)
Zręcznościowe
Gry_klawiatura_mysz
Stwórz najwyższej klasy rakietę, która wyniesie Cię na Księżyc. Zarabiaj pieniądze za loty i zbieraj kasę napotykaną po drodze.

I Am Flying To The Moon

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1310)
Pokaż wszystkie gry typu osiąganie dystansu i udoskonalanie

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Daj like'a tej grze

Komentarze

Dodano: 2011-12-06 - 22:03 przez misiek

fajna zabawa dla mojego 5 letniego syna

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!

najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, nowe gry online dodawane są codziennie. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy grubo ponad 5000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Klikarnia oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010