darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry ukryte obiekty / Last Six Figurines


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Last Six Figurines

Last Six Figurines

Liczba zagrań:

839

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (4)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Bycie kolekcjonerem wartościowych przedmiotów to bardzo interesująca praca. Jednak dobrze jest, jeśli osoba zbierająca te przedmioty, jest osobą, która ma gruntowną wiedzę w dziedzinie sztuki, aby móc określić prawdziwą wartość obiektów. Inną ważną cechą jest uczciwość kolekcjonera, co do pozyskiwania tych cennych eksponatów. W niektórych przypadkach kolekcjonerzy to ludzie, którzy po prostu lubią posiadać drogocenne dobra i nie zwracają uwagi na historyczną wartość przedmiotów i to gdzie powinny się znajdować.

Stephen jest znanym kolekcjonerem, który w swojej kolekcji posiada wiele cennych obiektów. Niestety, czasami nie jest uczciwy i pozyskuje pewne przedmioty w niezbyt legalny sposób. Do takich obiektów należy sześć bardzo cennych figurek, które lata temu należały do wielkiej kolekcji króla Jerzego i nie powinny znajdować się w domu Stephana, tylko w muzeum.

Dziś do domu słynnego kolekcjonera figurek przybywa Brenda, która wraz ze swoimi przyjaciółmi poszukuje tych sześciu cennych figurek i chce je odzyskać. Niestety nie ma innego wyboru i żeby je odzyskać, musi włamać się do domu wpływowego i zachłannego kolekcjonera. To będzie niebezpieczne zadanie.Znajdź obiekty - podobne gry

Farm Rescue

Farm Rescue

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(753)
Prairie Wanderer

Prairie Wanderer

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(390)
Travel and Discover

Travel and Discover

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1941)
Vampire Trap

Vampire Trap

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2962)
Rocky Lake Camping

Rocky Lake Camping

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(5874)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010