darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry zręcznościowe / Knightmare Tower


strzałka enter   / Typy gier / Osiąganie dystansu i udoskonalanie / Knightmare Tower

Knightmare Tower

Liczba zagrań:

1292

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,54 (24)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka, strzałki lewo prawo: sterowanie
Spacja, strzałka: uderzanie

Gry klawiatura i mysz


Opis gry

Wybierz się z wyprawą na wieżę potworów i uwolnij z niej wszystkie porwane księżniczki, córki króla. Masz tutaj niesamowitą ilość możliwości, żeby wykazać się jako rycerz. Każda uratowana księżniczka to nowy gadżet, który pojawia się na ekranie, albo który możesz kupić w sklepie. Rozbuduj swoją postać na tyle, by bez trudu radziła sobie z coraz silniejszymi potworami i by mogła ocalić wszystkie dziesięć córek króla, a na końcu dostać się na dach wieży.

Gra polega głównie na wypełnianiu zadań. Jeśli wypełnisz wszystkie 40, to otrzymasz klucz do sufitu wieży, znajdującego się na wysokości 25000 metrów.

Oprócz, siły miecza, liczby żyć i innych gadżetów, ważna jest tu szybkość, z jaką Twój rycerz pnie się w górę, by nie dopadła go lawa. Aktualna prędkość jest podana u góry. Najbardziej wpływające na nią ulepszenia do zakupienia w sklepie znajdują się w akcesoriach (trzy ostatnie): Extraction Power zwiększa prędkość o jeden po zabiciu potwora, Speed Bonus to prędkość dodana po zabiciu potwora jako bonus, im prędzej zabijasz potwory, tym większy bonus otrzymujesz do prędkości, Oli - im szybciej lecisz w górę tym większy opór powietrza, żeby go zniwelować potrzebujesz oleju, a wtedy Twoja prędkość nie będzie drastycznie spadała.Osiąganie dystansu i udoskonalanie - podobne gry

Kick Out Bieber 2

Kick Out Bieber 2

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(825)
Into Space 2

Into Space 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1446)
Election Ejection 2012

Election Ejection 2012

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(972)
Hammy The Flying Squirrel

Hammy The Flying Squirrel

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(827)
Don't Mess With Putin

Don't Mess With Putin

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(598)
Pokaż wszystkie gry typu osiąganie dystansu i udoskonalanie

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2012-11-02 - 10:52 przez DRAGON

fajna gra mam miecz na maxa :)

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010