darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry logiczne / Jewels FRVR


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Jewels FRVR

Jewels FRVR

Liczba zagrań:

1241

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (1)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Widowiskowa gra w przestawianie klejnotów z motywującym głosem w tle. Wypełniaj cele poziomu przedstawiane na jego początku i podane u góry planszy. Cel należy zrealizować zanim skończy ci się liczba ruchów u dołu. Ruch zostaje dodany, kiedy zdobędziesz wystarczającą ilość klejnotów w slotach u dołu. W trakcie normalnej gry dzieje się to dość często. Niewykorzystane ruchy zostają automatycznie zamienione na aktywne bonusy na końcu rozgrywki.

Otrzymuj bonusy łącząc więcej niż trzy elementy w jednej linii. Połączenie czterech daje bombę wybuchającą w linii, pięciu w linii - element niszczący jeden rodzaj klejnotu, pięciu w kształcie T lub L - bombę usuwająca wszystko polu 3x3. Bonusy można ze sobą łączyć, zwielokrotniając ich efekty.

Poziom gry to aktualny lub przeszły dzień, który należy wybrać. Każdy poziom ma również do wyboru jeden z trzech dostępnych stopni trudności.Trzy w jednej linii - podobne gry

Cloudy Kingdom 2

Cloudy Kingdom 2

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(2767)
Jewel Journey

Jewel Journey

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(5741)
Jewel Crush

Jewel Crush

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(2295)
Candy Love Match

Candy Love Match

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1276)
Jewel Legend

Jewel Legend

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(2942)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010