darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Wiejskie życie

Gry / Gry logiczne / Jewelanche 2


strzałka enter   / Typy gier / Łączenie łańcuchowe / Jewelanche 2


Jewelanche 2

Liczba zagrań:

15011

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Aktualna ocena: 4,16

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekmini               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Łącz łańcuchy sąsiadujących ze sobą jednakowych elementów. Im dłuższy łańcuch utworzysz, tym lepiej zostaniesz wynagrodzony pod względem punktowym, co przekłada się bezpośrednio na otrzymane pieniądze. Kupuj za nie przeróżne wspomagacze w sklepie, takie jak spowalniacze czasu, rozbijacze kamieni i lodu, bomby i wszelkiego rodzaju inne gadżety, które pomogą w szybki i prosty sposób oczyścić ekran z niepotrzebnych elementów lub zapewnić trochę wolnej przestrzeni. Dodatkowo musisz się zaopatrzyć w więcej slotów potrzebnych do przechowywania gadżetów, a także szczęśliwego elfa, który przyniesie Ci więcej pożytku przy otwieraniu pudełek z Pandorą (mogą być one korzystne lub niekorzystne) oraz więcej pieniędzy za przejście poziomu. Umiejętność w posługiwaniu się bombami będzie także wskazana.

Celem poziomu może być pozbycie się określonej ilości gemów lub wyeliminowanie gemów z gwiazdkami w środku. Na większości poziomów będzie trzeba się spieszyć, by gemy nie przysypały całego ekranu, co oznacza przegraną. Niektóre poziomy są poziomami logicznymi, gdzie nie trzeba szybko eliminować elementów, a gemy zostają dołożone dopiero po wykonaniu przez Ciebie ruchu - wtedy będzie liczyło się Twoje dokładne planowanie i usuwanie najdłuższych znalezionych łańcuchów.

Gra oferuje 50 fascynujących poziomów w pięciu lokalizacjach, które determinują zachowanie się gemów na planszy (las, woda, kamień, ogień, lód), a na końcu każdej z nich będzie trzeba zmierzyć się z bossem.Łączenie łańcuchowe - podobne gry

Jeweltasia

Jeweltasia

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14 (4164)
4 Elements II

4 Elements II

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste (14369)
The Lost Kingdom Prophecy

The Lost Kingdom Prophecy

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste (18249)
Halloween Swipe

Halloween Swipe

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34 (1426)
Twinkle

Twinkle

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14 (1323)
Pokaż wszystkie gry typu Łączenie łańcuchowe

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony
Klikarnia - Copyright 2010