darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę

Gry / Gry logiczne / Jewel Legend


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Jewel Legend

Jewel Legend

Liczba zagrań:

2942

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (3)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Dopasuj ze sobą elementy w linii przesuwając je względem siebie. Układaj linie złożone z powyżej trzech takich samych klejnotów, a zostaniesz nagrodzony wybuchowym przedmiotem, który trzeba dopasować kolorystycznie również w linię, by go uaktywnić. Wybuchające przedmioty można ze sobą łączyć, by uzyskać niespotykane eksplozje. Za linię z czterech diamentów otrzymasz dynamit wysadzający wszystko w rzędzie lub kolumnie w zależności od jego orientacji. Za pięć w kształcie liter L lub T bombę. Bombę, tak samo jak dynamit należy połączyć w linie z elementami w odpowiadających im kolorach. Bomba posiada kolorowy pasek. Za pięć elementów w jednej linii dostaniesz kolorową bombę. Przesuń tę bombę na dowolny element, by pozbyć się wszystkich wskazanych w ten sposób klejnotów jednego rodzaju z całej planszy.

Celem gry jest wypełnianie założeń poziomu, podanych u góry. Musisz je zrealizować w określonej liczbie ruchów, bądź ograniczonym czasie. Jeśli już wypełnisz punktowy cel poziomu, grasz dalej, aż do wytracenia wszystkich ruchów w celu ustanowienia dużego wyniku punktowego, za który otrzymasz gwiazdki.

U góry masz trzy przedmioty, jakimi możesz się posłużyć, by ułatwić sobie wykonywanie zadań. Pierwszy przedmiot, strzałki, to przesuwanie dowolnych elementów na planszy względem siebie bez konieczności ich dopasowywania. Drugi, kilof, usuwa pojedynczy diament, a trzeci wózek usuwa kilka losowych diamentów.

Gra posiada całą setkę poziomów.Trzy w jednej linii - podobne gry

Fruit Match

Fruit Match

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(3550)
Firework Fever

Firework Fever

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1169)
Fruity Flip Flop

Fruity Flip Flop

serce caleserce caleserce caleserce polserce puste
(9520)
Sworbs

Sworbs

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste
(7066)
Spellblazer

Spellblazer

serce caleserce caleserce caleserce 14serce puste
(15977)
Pokaż wszystkie gry typu trzy w jednej linii

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010