darmowe gry online
Gry online logo święta gry świąteczne
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Klondike

Gry / Gry logiczne / Jewel Duel


strzałka enter   / Typy gier / Trzy w jednej linii / Jewel Duel

Jewel Duel

Liczba zagrań:

8193

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,29 (17)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 14

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik

Gra tymczasowo lub trwale nie działa z powodu zablokowania lub usunięcia jej przez producenta.


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Pojedynkuj się z przeciwnikami, by odebrać im cały pasek ze zdrowiem, zachowując swój. Przesuwaj elementy układanki, by otrzymać 3 takie same w jednej linii i napełnić tym samym któryś z pasków u góry. Jeśli usuniesz 3 elementy napełnisz część któregoś z pasków. Jeśli usuniesz 4, to od razu napełnisz cały pasek. W przypadku zabójcy, paski są bardzo małe i wypełnić je można zaledwie 3 elementami (oprócz many). Jeśli przy zabójcy usuniesz 4 elementy, to zyskujesz zawsze jakiś bonus. Napełnienie paska obrony, lub premii do obrażeń powoduje wzrost obrony lub obrażeń podczas ataku przez kilka tur. W czasie trwania obrony lub premii do obrażeń niepotrzebne jest usuwanie z układanki tych elementów, ponieważ nic wtedy nie zyskujesz.

Poszczególne ikonki oznaczają:
- miecz - zwykły atak;
- tarcza - zwiększenie obrony;
- błyskawica - premia do obrażeń;
- niebieska fiolka - uzupełnienie many;
- złoto - więcej złota.

Oprócz normalnych ataków, możesz stosować ataki magiczne, których uczysz się po zwiększeniu poziomu postaci. Zastosowanie ataku magicznego odbiera możliwość układania na jedną turę. Atak magiczny wymaga wcześniej zgromadzenia many i zużywa ją procentowo.

Przechodź na nowe poziomy postaci, zwiększając jakąś jej cechę oraz ucząc się nowych umiejętności magicznych. Możesz wykorzystać do jednej walki tylko 3 umiejętności. W każdej chwili możesz je zmieniać i zastępować nowymi, jeśli masz ich 4 lub więcej. Na 10 poziomie będzie można kupić nową, silniejszą broń podstawową. Kupuj mikstury ze zdrowiem, lub maną, by wykorzystać je w czasie walki. Użycie mikstury zastępuje ruch na układance, zupełnie jak w przypadku użycia magii.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010