darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / Ice Storm


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Ice Storm

Ice Storm

Liczba zagrań:

1691

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (5)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Natura jest nad nami, Jej Wysokość jest zawsze większa od nas, większa niż wszystko, co widzimy i czujemy. Jeśli nie uszanujemy jej zasad, będzie dla nas okrutna. Frank, Nicole i Pamela opuścili swoje miasto i udali się na górską wyprawę. Uwielbiają wychodzić na zewnątrz, podbijać wyżyny i cieszyć się naturą. Natura jest jednak nieprzewidywalna i może zrujnować nawet najlepsze plany. Możesz sobie teraz wyobrazić, co stało się z naszymi miłośnikami przyrody.

Niestety, mimo, iż byli bardzo dobrze przygotowani na wyprawę, ponieważ wzięli odpowiedni sprzęt i zabrali wystarczająco dużo jedzenia, to nie przewidzieli jednej rzeczy. Nie spodziewali się burzy śnieżnej i bardzo mocnego spadku temperatury. Właśnie stanęli w obliczu tragedii.

Na szczęście Frank, Nicole i Pamela to dzielni młodzi ludzie, którzy mają silną wolę przetrwania i chcą walczyć o swoje życie. W tych ekstremalnych warunkach muszą znaleźć przedmioty, które pomogą im przetrwać i przeżyć śnieżną burzę.Znajdź obiekty - podobne gry

Neighborhood Garage Sale

Neighborhood Garage Sale

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2072)
The Orphan Princess

The Orphan Princess

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2183)
Notes from Wilderness

Notes from Wilderness

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(2618)
The Edge of the World

The Edge of the World

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1365)
Dangerous Vice

Dangerous Vice

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1589)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

Dodano: 2018-11-11 - 16:10 przez **

głupie, do***

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010