darmowe gry online
gry online logo menu1 menu2 menu3 menu4 menu5
Kategorie

Goodgame Empire Zamek

Gry / Gry defense / Hold the Fort


Hold the Fort

Liczba zagrań:

483

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,40 (5)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Staraj się za wszelką cenę utrzymać fort. Strzelaj do potworów z łuku, napinając odpowiednio cięciwę i nadając jej kierunek. Im większe napięcie, tym większe straty powoduje strzała. Po walce zarządzaj pozostałą wytrzymałością (Stamina) żołnierzy i chłopów. Masz trzy punkty akcji. Możesz posłać wojaka na odpoczynek, by zwiększyć jego wytrzymałość, a następnie wykorzystać ją na różne zadania, jak naprawa muru, zwiększenie jego odporności, zrobienie mikstury, zbudowanie bariery lub pułapki na polu bitwy. Możesz przeznaczyć też punkty wytrzymałości na wytrenowanie go. Pozostaw jednak mu tyle punktów Stamina, by starczyło mu ich na walkę (jeśli chcesz, by w niej uczestniczył). Następnie następuje noc przez natarciem. Wtedy przydzielasz ludzi do konkretnej funkcji w walce, albo do innych zadań. Możesz ich dodatkowo wyszkolić, naprawić mury lub przyrządzić miksturę. Niekiedy ktoś z członków twojej ekipy zachoruje i nie będzie go można mianować liderem.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę
Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z grami online przesyłanymi przez użytkowników. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010