darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ekonomiczne / High Tea

High Tea

Liczba zagrań:

8655

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,83 (306)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze 34

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Kupuj i sprzedawaj opium, a za osiągnięte zyski kupuj herbatę i wysyłaj ją do Anglii. Po lewej możesz kupować opium i herbatę we wskazanych ilościach 5, 15 i 30 sztuk. Poczekaj tylko na niskie ceny. Na mapie klikaj na zamówienia opium i w ten sposób sprzedawaj je osiągając często kilkukrotne przebicie. W dymku znajduje się zamawiana ilość oraz cena za torebkę, jaką oferent jest w stanie zapłacić. Uważaj na wykrzykniki - port, który potrzebuje opium jest w danym momencie ryzykowny i możesz zostać przyłapany. Należy ich unikać, chyba, że jesteś mocno przymuszony do nawiązania transakcji.

Zyski z opium niestety nie są przeznaczone wyłącznie dla Ciebie, musisz za nie systematycznie kupować herbatę. Zamówienia na nią z Anglii będą się zwiększać, więc musisz wyrobić się w czasie i nabywać ją niekiedy nawet nie zważając na ceny. Jeśli nie zdążysz, zobaczysz pasek zmniejszających się nastrojów Anglików, który po dojściu do zera oznacza przedwczesne przerwanie gry.

Cała gra to dziesięć lat i dziesięć zamówień herbaty. Staraj się przejść ją do końca i osiągnąć jak najlepszy wynik punktowy.Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze
strzałki komentarze

Dodano: 2013-09-10 - 20:54 przez anonim

Gra bardzo fajna zresztą jak 90% gier na tej stronie polecam ;)

Dodano: 2013-06-28 - 11:15 przez f

12 324 000

Dodano: 2012-06-16 - 07:09 przez GUZ

dobre

Dodano: 2012-05-24 - 09:39 przez buff

dlaczego mam mały ekranik w grze?

Dodano: 2012-04-13 - 20:00 przez Rafffcio

Moja pierwsza gierka na tej stronie i przekonała mnie do tejże strony ;D gorąco polecam

Dodano: 2011-02-23 - 23:55 przez bpkorona

super gra polecam

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010