darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / Hearts Unleashed


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Hearts Unleashed

Hearts Unleashed

Liczba zagrań:

2786

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,00 (8)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Są ludzie, którzy wyrażają miłość bardzo łatwo. Wiele razy popełniają błędy, okazując miłość niewłaściwej osobie. Jednak nie czują się przy tym rozczarowani, ponieważ wiedzą, że pewnego dnia miłość nadejdzie sama. Z drugiej strony są też ludzie trzymający to uczucie w tajemnicy. Chowają je wewnątrz siebie, jakby to było coś bardzo cennego i wierzą, że bardzo ważną sprawą jest wybór odpowiedniego momentu na wyrażenie miłości. Jednakże są sytuacje, kiedy ta miłość pozostaje niewyrażona nigdy.

Marcin niemal przez całe życie podkochiwał się w Andrei. Nigdy jednak nie mógł przyznać się jej co tak naprawdę czuje. Zachował tę tajemnicę głęboko wewnątrz siebie czekając na odpowiedni moment, by jej o wszystkim powiedzieć. Widać jednak, że zachowywał ją zbyt długo, ponieważ Andrea przeprowadziła się do innego miasta. Mieszkała już tam od dłuższego czasu. Jednakże po wielu latach z dala od rodzinnego domu, Andrea zdecydowała się do niego powrócić. Postanowiła to zrobić na stałe, a nie tymczasowo, gdyż teraz już wie, że była szczęśliwsza w swoim mieście rodzinnym.

Marcin jest bardzo podekscytowany powrotem Andrei i tym razem zdecydował się zgromadzić wiele jednostek swojej odwagi i w końcu powiedzieć jej, że ją kocha. Czekał na to tak długo i czuje, że właśnie teraz nadeszła odpowiednia chwila.Znajdź obiekty - podobne gry

Deja Vu

Deja Vu

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(2517)
Italian Summer

Italian Summer

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(1819)
Ancestors Treasure

Ancestors Treasure

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(1906)
Fruit Farm

Fruit Farm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(2955)
Weekend Sale

Weekend Sale

serce caleserce caleserce caleserce 34serce puste
(2421)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010