darmowe gry online

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 3,57 (7)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze polserce duze puste

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik

Sterowanie

Myszka

Opis gry

Prowadź klinikę lekarską. Lecz chorych pacjentów i spełniaj ich potrzeby. Klikaj szybko na pacjentów, a następnie na miejsce, w które mają się udać. Jeśli będą wymagali twojej pomocy, kliknij tylko na nich, by do nich podejść i postawić diagnozę, bądź dokonać uleczenia. Czasem do tego celu będzie potrzebny jakiś przedmiot, który możesz włożyć do swoich kieszeni, taki jak na przykład strzykawka, plaster, wata, lek itp. Łap uciekającą świnkę morską dla dodatkowego bonusu. Staraj się robić wszystkie czynności w miarę szybko, by twoi pacjenci nie stracili serduszek cierpliwości i nie uciekli zdenerwowani z kliniki.

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!

Poleć tę grę