darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / Halloween Mansion


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Halloween Mansion

Halloween Mansion

Liczba zagrań:

1170

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 4,53 (15)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze pol

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

Halloween to święto, które obchodzone jest przed dniem Wszystkich Świętych, świętowanym przez chrześcijan. Halloween jest bardzo popularne i obchodzi je miliony ludzi na całym świecie. Choć jest to święto religijne, ma tak komercyjną historię, że ludzie zapomnieli lub w ogóle nie wiedzą, że jest to tak naprawdę święto chrześcijańskie. Nazwa Halloween jest najprawdopodobniej skrótem od All Hallows' E'en, uprzednim All Hallows' Eve, co po polsku oznacza Wigilię Wszystkich Świętych.

Halloween to dzień szczególnie wyczekiwany przez dzieci, ponieważ uwielbiają one gry i rytuały, które mu towarzyszą. Mogą się przebierać za straszne stworzenia, robić lampiony z dyni, grać w różne gry i odwiedzać straszne farmy. Najbardziej znaną zabawą jest gra trick or treat, czyli cukierek, albo psikus. Dzieci przebierają się w kostiumy i chodzą z pojemnikami na cukierki po okolicy, odwiedzając mieszkańców. Gdy ktoś nie chce dać cukierka otrzymuje od dzieci psikusa.

Na farmie Halloween mieszka duch Brandon, czarownica Elsa i Jack O'-Lantern. Każdego roku, gdy nadchodzi Halloween, ich posiadłość odwiedzana jest przez poszukiwaczy chcących zebrać dekoracje na nadchodzące święta. Właściciele posiadłości są bardzo dowcipni i za każdym razem ukrywają swoje przedmioty, by zmusić ludzi do poszukiwań i wspólnej Halloweenowej zabawy.Znajdź obiekty - podobne gry

Spooky Masquerade

Spooky Masquerade

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1629)
Fury of the Mountain

Fury of the Mountain

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1596)
Saving The Farm

Saving The Farm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1666)
Soulmates Forever

Soulmates Forever

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1673)
Ice Storm

Ice Storm

serce caleserce caleserce caleserce caleserce cale
(1691)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010