darmowe gry online
gry online logo
Strona główna Typy gier Najwyżej oceniane Najczęściej grane Dodaj grę
Kategorie

Gry / Gry ukryte obiekty / Ghosts Gathering


strzałka enter   / Typy gier / Znajdź obiekty / Ghosts Gathering

Ghosts Gathering

Liczba zagrań:

2219

Oceń grę:

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Ocena: 5,00 (6)Pytajnik

serce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze caleserce duze cale

Gra nie działa?

Zgłoś problem

Pełny ekranPytajnik

Pełen ekran

Gra na telefonPytajnik            Podobne gry              Oceń grę: obrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiobrazekminiPytajnik               Zgłoś problem min               Pełen ekran minPytajnik                   Pytajnik


Sterowanie

Myszka

Gry mysz


Opis gry

To będzie straszna historia. Są ludzie, którzy wierzą tylko w logiczny, racjonalny świat materialny, a inni natomiast w zjawiska paranormalne. Dla tych pierwszych zjawiska paranormalne są tylko wymysłem ludzi, którzy postradali zmysły. W dzisiejszej grze poznamy bohaterów, którzy cały swój wolny czas poświęcają na poszukiwanie dowodów na istnienie duchów.

Kapłan John oraz Harold wraz ze swoją córka Lisą są w domu znanym jako miejsce spotkań duchów. Harold jest zafascynowany zjawiskami paranormalnymi i uwielbia odkrywać miejsca, w których zjawiają się duchy. Jego pasją stało się odkrywanie powodów, dla których duchy odwiedzają tylko pewne miejsca, a nie pojawiają się wszędzie. Tym razem Harold poprosił o pomoc kapłana Johna, który specjalizuje się w egzorcyzmach. Dom okazał się być nawiedzony przez bardzo silnego ducha. Dołącz do ekipy i wypędź z nimi zjawę wałęsającą się w tamtym miejscu. Czas zacząć misję!Znajdź obiekty - podobne gry

Waves of Love

Waves of Love

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1931)
Kitchen Secrets

Kitchen Secrets

serce caleserce caleserce caleserce caleserce pol
(1277)
Dangerous Lies

Dangerous Lies

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 14
(1362)
Railway Crime Patrol

Railway Crime Patrol

serce caleserce caleserce caleserce caleserce 34
(1430)
Animal Care

Animal Care

serce caleserce caleserce caleserce caleserce puste
(1937)
Pokaż wszystkie gry typu znajdź obiekty

Podziel się grą

Spodobała Ci się ta gra? Podziel się z innymi! Skopiuj i wyślij znajomym poniższy link na e-maila, forum, blog, gg lub inne, niech oni też zagrają!
Poleć tę grę

Komentarze

W chwili obecnej brak komentarzy do tej gry. Dodaj swój komentarz.

 

Dodaj komentarz do gry

Nick:

Treść komentarza:

Przepisz kod z obrazka:

token

Komentarze, które są zlepkiem liter, słów będą usuwane.
Komentarze, które są obraźliwe, uwłaczają innym osobom lub są pisane na szkodę serwisu lub jego użytkowników będą usuwane z możliwością zablokowania komentowania lub całego serwisu dla komputera, z którego taki komentarz wysłano.

Po dodaniu komentarza ta strona zostanie przeładowana!


najlepsze projekty stron

Serwis z darmowymi grami online HTML5 i Flash przesyłanymi przez użytkowników. Zwykle nowe gry dodawane są codziennie w liczbie około 2. Każda pozycja jest przez nas przetestowana pod kątem jakości i poprawności działania w stopniu podstawowym. Oferujemy już grubo ponad 4000 starannie dobranych gier. Znajdziesz tu prawie 20 kategorii tematycznych i mnóstwo podkategorii. Nasza witryna oferuje najważniejsze podkategorie, takie jak 3 w 1 linii, mahjongi, puzzle, gry w rozwijanie, pasjanse, budowanie wieży, piłkę nożną, koszykówkę, gry typu zuma czy strzelanie kulkami. Zapraszamy wszystkich do grania, oceniania i komentowania. W celu przekazania nam sugestii, problemów i informacji prosimy skorzystać z narzędzia Kontakt. Data powstania witryny: kwiecień 2010.

Kontakt | Informacje i warunki | Top Gry | Najczęściej grane | Dodaj grę | Klikarnia - darmowe gry online | Mapa strony

Klikarnia - Copyright 2010